everlife-ai

EverLife.AI (EVER)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

EverLife.AI, kendinize ait değişmez bir Avatar yaratmanıza yardımcı olur. Avatarınız, Mirasınızı korurken ağdaki diğer milyonlarca Avatar ile bağlantı kurabilir, işbirliği yapabilir ve gelişebilir. Avatarlar, yaptıkları iş için EVER jetonlarında edindikleri ve kazandıkları becerilere dayalı görevler yaparlar. İnsan yaşamında başarılabilecek şeyler birkaç faktörle sınırlıdır. En büyüğü, sınırlı yıllar süren verimli çalışma ile çok kısa bir yaşam

EverLife.AI, kendinize ait değişmez bir Avatar yaratmanıza yardımcı olur. Avatarınız, Mirasınızı korurken ağdaki diğer milyonlarca Avatar ile bağlantı kurabilir, işbirliği yapabilir ve gelişebilir. Avatarlar, yaptıkları iş için EVER jetonlarında edindikleri ve kazandıkları becerilere dayalı görevler yaparlar.

İnsan yaşamında başarılabilecek şeyler birkaç faktörle sınırlıdır. En büyüğü, sınırlı yıllar süren verimli çalışma ile çok kısa bir yaşam süresidir. Ortalama 78 yıllık yaşam süresinin dışında, insanlar çalışıyor ve 40-45 yıla yayılmış 15 yıl etkili bir şekilde kazanıyor. Ya ölümsüz olsaydınız ve kendiniz ve sevdikleriniz için sonsuza kadar kazansaydınız?

EverLife, gerçek hayattaki insanları temsil eden yapay zeka destekli bir avatar dünyası geliştirmek için yapay zeka, kripto para birimi, p2p ağ iletişimi ve güvensiz akıllı sözleşmelerdeki en son teknolojiden yararlanıyor.

Date Information: 01 October 2018 — 15 October 2018
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Prohibited Countries
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

EverLife.AI (EVER)

EverLife.AI (EVER)

Add a News