Değerlendirme

4.67 / 5

Web Sitesi Whitepaper
FlyAmanita

Fly Amanita (FLY)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Fly Amanita, Amanita Mantarlarının hem farmasötik ürünler üretmek hem de rehabilitasyon kullanım vakalarının bilimsel araştırması için potansiyelini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Fly Amanita, son 3 yıldır dünya çapında kurutulmuş Amanita Muscaria (diğer adıyla Fly Agaric) mantarları üretip satmaktadır. Bu mantar pazarındaki deneyimleri, iki yeni iş fırsatını ortaya çıkardı: Farmasötiklerin Muscimol, Ibotenic asit ve Muscarine gibi kimyasal

Fly Amanita, Amanita Mantarlarının hem farmasötik ürünler üretmek hem de rehabilitasyon kullanım vakalarının bilimsel araştırması için potansiyelini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Fly Amanita, son 3 yıldır dünya çapında kurutulmuş Amanita Muscaria (diğer adıyla Fly Agaric) mantarları üretip satmaktadır. Bu mantar pazarındaki deneyimleri, iki yeni iş fırsatını ortaya çıkardı: Farmasötiklerin Muscimol, Ibotenic asit ve Muscarine gibi kimyasal bileşiklere olan talebi ve sağlık hizmetlerinde olası rehabilitasyon uygulamaları.

Sonuç olarak, Fly Amanita, Amanita Muscaria mantarları için çıkarılabilen bu bileşiklere olan talebi üretmeyi ve karşılamayı amaçlamaktadır.

Şirket ayrıca kronik ağrı, uykusuzluk, adet ağrısı, travma sonrası stres, güven eksikliği, benlik saygısı, üretkenlik, depresyon ve daha pek çok şeyin rehabilitasyonu için Amanita Muscaria ile ilgili sağlık uygulamaları araştırmalarına yatırım yapmaya kararlı. Bu uygulamalar bulunduğunda Fly Amanita, bu tür tedaviler için AB’de ilk rehabilitasyon merkezini kurmayı planlıyor.

Tarih Bilgileri: 22 Nisan 2021 — 06 Haziran 2021
PreICO Başlangıç Tarihi
PreICO Bitiş Tarihi
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
PreICO Fiyatı
ICO Fiyatı
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Ülke
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Bonus

• 1. Tur (17 Mayıs – 23 Mayıs): 3.000.000 FLY @ 0.026 USD (% 35 indirim)

• 2. Tur (24 Mayıs – 30 Mayıs): 5.250.000 FLY @ 0.03 USD (% 25 indirim)

• 3. Tur (31 Mayıs – 6 Haziran): 6.750.000 FLY @ 0.04 USD (% 0 indirim)

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Fly Amanita (FLY)

Fly Amanita (FLY)

Haber ve Yorum Ekle