somesing

SOMESING (SSX)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

İnternet ağı ve akıllı cihazların gelişimi ilerledikçe Karaoke uygulaması, başta Karaoke kültürünün başlangıçta mevcut olmadığı birçok ülkeye kolay erişim ve ulaşılabilirlik sağlayarak Karaoke pazarı için bir platform bulmuştur. Şu anda, birçok Karaoke uygulama ürünü dünya çapında piyasaya sürülmüştür ve kullanıcı sayısının yaklaşık 500 milyon olduğu tahmin edilmektedir. Müzik, dünyadaki her kültür ve toplumda insanların yaşamlarının

İnternet ağı ve akıllı cihazların gelişimi ilerledikçe Karaoke uygulaması, başta Karaoke kültürünün başlangıçta mevcut olmadığı birçok ülkeye kolay erişim ve ulaşılabilirlik sağlayarak Karaoke pazarı için bir platform bulmuştur. Şu anda, birçok Karaoke uygulama ürünü dünya çapında piyasaya sürülmüştür ve kullanıcı sayısının yaklaşık 500 milyon olduğu tahmin edilmektedir.

Müzik, dünyadaki her kültür ve toplumda insanların yaşamlarının ayrılmaz bir parçası olmuştur. Şimdi, müzik bestelemenin yaratıcı çalışması bir araç ve kişinin değerini ve düşüncesini ifade etmenin bir yolu haline geldi. Müzikteki bu bireysel yaratıcılık koleksiyonu, dünyamızın güzellik ve çeşitlilikle dolu olmasına yol açar.

SOMESING, SingLovers için bir platformdur.

Herkes sevdiği müziğin keyfini çıkarabilir.

Yeni veya mevcut müzik parçalarının iyileştirilmesi veya yeniden oluşturulması / yeniden düzenlenmesi adil bir şekilde ödüllendirilir. Adil kar dağıtımı, Blockchain teknolojisi ile sağlanır.

Müziğin yaratıcı aktivitelerinden zevk alan herkes, yarattıkları müziğin ödüllerini ve karını alır.

Bu, yaratıcı çalışma ve faaliyetlerin üstel büyümesine yol açacak ve SingLovers’a eşler arası temelde muazzam ilham verecek.

SOMESING, her katılımcının aktif müzik yaratıcıları haline gelmesini sağlayacaktır.

Adil ödüllendirme ve kar paylaşım sistemi, bu içerik oluşturucuları yaratıcılıklarını SOMESING’in ekosistemi ve iş akışı içinde sürdürmeye motive edecek ve sonuçta verimli müzik dünyasına yol açacaktır.

Tarih Bilgileri: 14 Ocak 2019 — 28 Şubat 2019
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Yasaklı Ülkeler
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

SOMESING (SSX)

SOMESING (SSX)

Haber ve Yorum Ekle