HTRax-Coin-logo

HTRax Coin (HTRax)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 8 Haziran 2022

ICO Sağlık

HTrax madeni paraya sağlık devrimi getiriyor. Günümüzde sağlık sektörü, ödeme yapan ve sağlayıcı ortamında otomasyon ve yapay zeka (AI) kullanıyor. Ödeme yapanlar, robotik süreç otomasyonu (RPA) ile maliyetleri önemli ölçüde azaltabilir ve verimliliği iyileştirebilirken, sağlayıcılar, teşhislerin doğruluğunu iyileştirmek ve sorunsuz hasta deneyimleri oluşturmak için yapay zeka destekli sistemler kullanıyor. Sağlık sektörü, veri analitiği kullanımı konusunda

HTrax madeni paraya sağlık devrimi getiriyor. Günümüzde sağlık sektörü, ödeme yapan ve sağlayıcı ortamında otomasyon ve yapay zeka (AI) kullanıyor. Ödeme yapanlar, robotik süreç otomasyonu (RPA) ile maliyetleri önemli ölçüde azaltabilir ve verimliliği iyileştirebilirken, sağlayıcılar, teşhislerin doğruluğunu iyileştirmek ve sorunsuz hasta deneyimleri oluşturmak için yapay zeka destekli sistemler kullanıyor.

Sağlık sektörü, veri analitiği kullanımı konusunda daha akıllı hale geldikçe ve otomasyon ve yapay zeka destekli çözümleri benimsemeye başladıkça, sektör genelinde birçok yenilikçi ve amaca uygun çözüm uygulanacaktır. Ancak asıl fayda, MAH HEALTH’in sağlayacağı bu AI destekli sisteme blok zinciri teknolojisi eklemekten gelecek.

MAH platformunda dijital sağlık portföyünüzü oluşturun

“MAH platformu” tam entegre, tek çözümlü bir bilgi sistemidir. Bilgisayar çözümleri için yeni standart haline gelen çok katmanlı bir ağ tasarımı konseptine dayalı olarak yalnızca sağlık hizmetleri için oluşturulmuş bir Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) sistemi olan “MAH HIS” ölçeklenebilirliğe, iş kurallarının merkezi yönetimine ve azaltılmış bakım ve genel giderlere olanak tanır. . İşletmeyi gerçekten verimli, şeffaf ve güvenilir kılmak için tüm şirketler, çalışanlar ve işletme varlıkları için birleşik bir blok zinciri ekosistemini entegre etmeye odaklandık.

 

Tarih Bilgileri: 01 Eylül 2021 — 15 Mart 2022
Özel Satış Başlangıç Tarihi
Özel Satış Bitiş Tarihi
Ön Satış Başlangıç Tarihi
Ön Satış Bitiş Tarihi
Halka Açık Satış Başlangıç Tarihi
Halka Açık Satış Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Özel Satış Fiyatı
Ön Satış Fiyatı
Halka Açık Satış Fiyatı
Platform
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Minimum / Maksimum Sınır
Ülke
KYC

Takım
Mayur Gohel
Founder and chairman MAH
Karina Nizinkaja
AML Director
Mohak Shah
Director North America
Keyur Patel
Director GCC
Ram Prasad
Director
Ithihas Reddy
Chief Technical Director
Krystelle Galano
Chief Marketing Officer
Svetlan Iliev
Head Legal & Compliance
Jyoti Dubey
PR & Coordinator
Ankit Panchal
Manager Command Center
Dr. Shalini
Medical Consultant
Danışmanlar
Dinesh B.
Technical Advisor
Kishor Kumar Reddy
Advisor
Vijaya Marisetty
Technical Advisor
A. Garg
Advisor
Ahmed Elsayed
Business Development
Imtiaz Shah
Business Development
Yol Haritası
Temmuz, 2022

Aşama 1

Ürünlerimiz 30 Haziran 2022'ye kadar uygulamaya hazır olacak. 1 Temmuz 2022'ye kadar 1. fazın uygulanmasına başlayacağız. 1. Fazda Hedeflenen Ülkeler: BAE, ESTONYA, TRINIDAD & TOBAGO, MADAGASCAR ve ABD.

Aralık, 2022

Aşama 2

93.750.000 HTrax jetonunu serbest bırakın.

2. Aşamanın uygulanmasına 15 Aralık 2022 tarihine kadar başlayacağız. 2. Aşamada Hedeflenen Ülkeler : SUUDİ, BAHRAIN, UKRAINE, ANTIGUA, GÜNEY AFRİKA ve KENYA.

Aralık, 2023

Aşama 3

93.750.000 HTrax jetonunu serbest bırakın.

2. Aşamanın başarıyla tamamlanmasının ardından alınan stratejik karara göre aşağıdaki ülkelerde uygulamalar yapılacaktır. 3. Aşamada Hedeflenen Ülkeler: UMMAN, BELARUS, YUNANİSTAN ve TANZANYA.

Aralık, 2024

Aşama 4

93.750.000 HTrax jetonunu serbest bırakın.

3. Aşamanın başarıyla tamamlanmasının ardından alınan stratejik karara göre aşağıdaki ülkelerde uygulamalar yapılacaktır. 4. Aşamada Hedeflenen Ülkeler: ÇEK, SLOVAKYA ve UGANDA.

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

HTRax Coin (HTRax)

HTRax Coin (HTRax)

Haber ve Yorum Ekle