HTRax-Coin-logo

HTRax Coin (HTRax)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 8 June 2022

ICO Sağlık

HTrax madeni paraya sağlık devrimi getiriyor. Günümüzde sağlık sektörü, ödeme yapan ve sağlayıcı ortamında otomasyon ve yapay zeka (AI) kullanıyor. Ödeme yapanlar, robotik süreç otomasyonu (RPA) ile maliyetleri önemli ölçüde azaltabilir ve verimliliği iyileştirebilirken, sağlayıcılar, teşhislerin doğruluğunu iyileştirmek ve sorunsuz hasta deneyimleri oluşturmak için yapay zeka destekli sistemler kullanıyor. Sağlık sektörü, veri analitiği kullanımı konusunda

HTrax madeni paraya sağlık devrimi getiriyor. Günümüzde sağlık sektörü, ödeme yapan ve sağlayıcı ortamında otomasyon ve yapay zeka (AI) kullanıyor. Ödeme yapanlar, robotik süreç otomasyonu (RPA) ile maliyetleri önemli ölçüde azaltabilir ve verimliliği iyileştirebilirken, sağlayıcılar, teşhislerin doğruluğunu iyileştirmek ve sorunsuz hasta deneyimleri oluşturmak için yapay zeka destekli sistemler kullanıyor.

Sağlık sektörü, veri analitiği kullanımı konusunda daha akıllı hale geldikçe ve otomasyon ve yapay zeka destekli çözümleri benimsemeye başladıkça, sektör genelinde birçok yenilikçi ve amaca uygun çözüm uygulanacaktır. Ancak asıl fayda, MAH HEALTH’in sağlayacağı bu AI destekli sisteme blok zinciri teknolojisi eklemekten gelecek.

MAH platformunda dijital sağlık portföyünüzü oluşturun

“MAH platformu” tam entegre, tek çözümlü bir bilgi sistemidir. Bilgisayar çözümleri için yeni standart haline gelen çok katmanlı bir ağ tasarımı konseptine dayalı olarak yalnızca sağlık hizmetleri için oluşturulmuş bir Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) sistemi olan “MAH HIS” ölçeklenebilirliğe, iş kurallarının merkezi yönetimine ve azaltılmış bakım ve genel giderlere olanak tanır. . İşletmeyi gerçekten verimli, şeffaf ve güvenilir kılmak için tüm şirketler, çalışanlar ve işletme varlıkları için birleşik bir blok zinciri ekosistemini entegre etmeye odaklandık.

 

Date Information: 01 September 2021 — 15 March 2022
Private Sale Start Date
Private Sale End Date
Pre-sales Start Date
Pre-sales End Date
Public Sales Start Date
Public Sales End Date
Finance Information
Ticker
Private Sale
Pre-sale Price
Public Price
Platform
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Min / Max personal cap
Country
KYC

Road Map
Temmuz, 2022

Aşama 1

Ürünlerimiz 30 Haziran 2022'ye kadar uygulamaya hazır olacak. 1 Temmuz 2022'ye kadar 1. fazın uygulanmasına başlayacağız. 1. Fazda Hedeflenen Ülkeler: BAE, ESTONYA, TRINIDAD & TOBAGO, MADAGASCAR ve ABD.

Aralık, 2022

Aşama 2

93.750.000 HTrax jetonunu serbest bırakın.

2. Aşamanın uygulanmasına 15 Aralık 2022 tarihine kadar başlayacağız. 2. Aşamada Hedeflenen Ülkeler : SUUDİ, BAHRAIN, UKRAINE, ANTIGUA, GÜNEY AFRİKA ve KENYA.

Aralık, 2023

Aşama 3

93.750.000 HTrax jetonunu serbest bırakın.

2. Aşamanın başarıyla tamamlanmasının ardından alınan stratejik karara göre aşağıdaki ülkelerde uygulamalar yapılacaktır. 3. Aşamada Hedeflenen Ülkeler: UMMAN, BELARUS, YUNANİSTAN ve TANZANYA.

Aralık, 2024

Aşama 4

93.750.000 HTrax jetonunu serbest bırakın.

3. Aşamanın başarıyla tamamlanmasının ardından alınan stratejik karara göre aşağıdaki ülkelerde uygulamalar yapılacaktır. 4. Aşamada Hedeflenen Ülkeler: ÇEK, SLOVAKYA ve UGANDA.

Additional links
Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

HTRax Coin (HTRax)

HTRax Coin (HTRax)

Add a News