lumiblocks

Lumiblocks (LUMI)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Pre Sale Diğer

Lumiblocks, ethereum üzerine kurulu, merkezi olmayan bir topluluğa ait olan ve işletilen bir organizasyondur. Lumiblocks, kripto topluluğunun, LUMI belirteci tarafından yönetilen ve koordine edilen yüzlerce proje, ürün ve hatta topluluktan oluşan en karlı, merkezi olmayan ve verimli ekosistemi oluşturmak için tüm varlıkları ve insan kaynaklarını oluşturmak ve tartışmak, işbirliği yapmak ve devretmek için bir araya

Lumiblocks, ethereum üzerine kurulu, merkezi olmayan bir topluluğa ait olan ve işletilen bir organizasyondur. Lumiblocks, kripto topluluğunun, LUMI belirteci tarafından yönetilen ve koordine edilen yüzlerce proje, ürün ve hatta topluluktan oluşan en karlı, merkezi olmayan ve verimli ekosistemi oluşturmak için tüm varlıkları ve insan kaynaklarını oluşturmak ve tartışmak, işbirliği yapmak ve devretmek için bir araya geldiği bir platformdur.

Geliştiriciler, LUMI belirtecine ve tüm ekosisteme değer katan ve böylece LUMI sahiplerine fayda sağlayan projeler ve ürünler yaratan bir ekipte birleşir. DAO kullanan token sahipleri, geliştiricilere oy vererek ve DAO hazinesinden tokenlar ile ödüllendirerek en iyi projeleri ve ürünleri destekleyecek. Projeler ve ürünler, LUMI’nin fiyatını artıracak veya LUMI sahiplerine özel premium fırsatlar sunacak.

Lumiblocks, bir yönetişim belirtecinin faydacı işlevlerini artırmak için web3, DeFi, NFT ve kripto projelerini finanse eden ve sürdüren, genel amaçlı toplu karar alma sürecini işleyen ve yürüten topluluk odaklı bir DAO’dur.

Tarih Bilgileri: 01 Ekim 2021 — 07 Ekim 2021
Ön Satış Başlangıç Tarihi
Ön Satış Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Platform
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar

Yol Haritası
Aşama 1

LCP ve DAO'nun aktif gelişimi, borsalar ve cüzdanlarla ortaklıklar (listeler), ekosistemin gelişimi için diğer projeler.

Aşama 2

Topluluğa dahil olan projeleri, geliştiricileri ve token sahiplerini aktif olarak teşvik etmek, DAO hazinesini doldurmak.

Aşama 3

Ekosistem ve serbest akış içindeki mevcut projeler ve ürünler için destek.

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Lumiblocks (LUMI)

Lumiblocks (LUMI)

Haber ve Yorum Ekle