Değerlendirme

5.00 / 5

Web Sitesi Whitepaper
Polkalokr

Polkalokr

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Polkalokr, kullanıcılara kripto ile desteklenen çevrimiçi bankacılık platformlarının (ve çok daha fazlasının) yeteneklerini sağlayan birinci sınıf, çok kanallı bir dijital deneyim platformu oluşturmaktır. Kriptonun herkes tarafından erişilebilir olması gerektiğine inanıyor ve giriş için teknik engelleri yıkmayı amaçlıyoruz. En önemlisi, tüm Polkalokr ürünleri gözetim altında olmadığı için fonlarınızın kontrolünü elinizde tutarsınız. Polkalokr Internals Nihayetinde üçüncü tarafların

Polkalokr, kullanıcılara kripto ile desteklenen çevrimiçi bankacılık platformlarının (ve çok daha fazlasının) yeteneklerini sağlayan birinci sınıf, çok kanallı bir dijital deneyim platformu oluşturmaktır. Kriptonun herkes tarafından erişilebilir olması gerektiğine inanıyor ve giriş için teknik engelleri yıkmayı amaçlıyoruz. En önemlisi, tüm Polkalokr ürünleri gözetim altında olmadığı için fonlarınızın kontrolünü elinizde tutarsınız.
Polkalokr Internals
Nihayetinde üçüncü tarafların tüm özelliklerimizi ve faydalarımızı müşterilerine sağlamak için çözümümüzle entegre olmasına izin verecek API tabanlı mimari.
Polkalokr Dış Ürünleri
Kripto alanındaki kullanıcı deneyimleri için standardı belirleyecek müşteri odaklı bir platform. Artık TX ID’leri ve GAS ile uğraşmak yok … Polkalokr bunu sahne arkasında yapıyor.

Tarih Bilgileri: 07 Nisan 2021 — 07 Haziran 2021
IDO Başlangıç Tarihi
IDO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış öncesi satılır
Satış İçin Ayrılan Miktar
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Polkalokr

Polkalokr

Haber ve Yorum Ekle