Princoin

Princoin

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

PRINCOIN hakkında Son yıllarda teknoloji ve yazılımın inanılmaz gelişimi, kripto para birimi ekonomisinin tüm sektörlerinde sürekli bir hareket, değişim ve dönüşüm ile sonuçlandı. Teknolojik gelişmeler, doğru gelişimleri için farklı platformların ne kadar olduğunu incelememize izin veriyor. Bu Dijital Çağın ilerlemesi, Sosyal Ağı paylaşan ve bundan faydalanan insanlarla daha çekici ve üretken kılan bir uygulamaya doğru

PRINCOIN hakkında
Son yıllarda teknoloji ve yazılımın inanılmaz gelişimi, kripto para birimi ekonomisinin tüm sektörlerinde sürekli bir hareket, değişim ve dönüşüm ile sonuçlandı.

Teknolojik gelişmeler, doğru gelişimleri için farklı platformların ne kadar olduğunu incelememize izin veriyor. Bu Dijital Çağın ilerlemesi, Sosyal Ağı paylaşan ve bundan faydalanan insanlarla daha çekici ve üretken kılan bir uygulamaya doğru gelişmemize olanak tanıyor.

Ek olarak, Sosyal Ağların Web üzerinde yüksek bir trafiği vardır, bu da kendimizi en üstte konumlandırmamıza ve
Yayınlardan ve bankacılık kurumlarından sınırsız yüksek bir çevrimiçi işlem oranına sahip olan Kripto para birimleri ile Kripto para birimlerinin çok yönlülüğünü ve rahatlığını tek bir izole yerde artırmak için bir dizi platformu birleştiren bir uygulama nasıl oluşturulur.

Özellikleri
* PRINCOIN’in dünyadaki çevrimiçi topluluğu somutlaştırmaya istekli yatırımcılardan sermaye toplamak için uygulanabilirliğini ve karlılığını gösteren bir iş planı tasarlayın.

* PRINCOIN’i, her yaştan müşterinin erişebileceği APP dili ile potansiyel olarak büyüyen sosyal medya pazarına yerleştirin.

* PRINCOIN’e kayıtlı tüm kullanıcıların yararını garanti eden bir strateji tasarlayın

Teknik veri
“PRINCOIN, dünyadaki dijital çağın para birimi olacağı için en önemli değişikliklerden birine sahip olacak ve insanların teknolojiye olabildiğince erişebilmesi için yeni fikirleri hayata geçirecek.”

Tarih Bilgileri: 28 Nisan 2021 — 28 Ağustos 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış öncesi satılır
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Princoin

Princoin

Haber ve Yorum Ekle