Değerlendirme

1.67 / 5

Web Sitesi Whitepaper
PubeCoin

PubeCoin

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 28 Ekim 2021

ICO Kripto para

PubeCoin hakkında Kasıklarla ödeme yapma fikri saçma ve saçma geliyor. Ancak blockchain teknolojisi sayesinde, kıvrımlı yeni bir dijital varlık doğdu – PubeCoin. Kasıkların para birimi olarak kullanılması kavramı insanlık tarafından yüzyıllardır zaten biliniyordu ve paha biçilemez fikir, paranın kendisi kadar eskidir. Eğlenceli konseptiyle birleşen bu aşinalık, PubeCoin’e benzersiz bir avantaj ve kripto para birimi alanında

PubeCoin hakkında
Kasıklarla ödeme yapma fikri saçma ve saçma geliyor. Ancak blockchain teknolojisi sayesinde, kıvrımlı yeni bir dijital varlık doğdu – PubeCoin.

Kasıkların para birimi olarak kullanılması kavramı insanlık tarafından yüzyıllardır zaten biliniyordu ve paha biçilemez fikir, paranın kendisi kadar eskidir. Eğlenceli konseptiyle birleşen bu aşinalık, PubeCoin’e benzersiz bir avantaj ve kripto para birimi alanında yeni olmasına rağmen daha büyük kitlesel benimseme şansı veriyor.

PubeCoin, bir kripto para biriminden daha fazlasıdır. İnsanların kasıklarla ödeme yapma arzusunun bir tezahürüdür. Her zaman aklımızın arkasında olan ve aramızda evrensel olarak sonsuza dek var olacak olan paha biçilmez bir kavramın somutlaşmış hali.

Bunun bir şaka olduğunu düşünebilirsin, ama değil. Bu, eğer gerçekten istiyorlarsa ve gerçekten karar verirlerse, insanların pubları bir değişim aracı olarak kullanabileceklerini kanıtlamak için meşru bir mücadeledir.

Ön satış -% 40 indirim
Token Satışının 1. haftası: +% 30
Token Satışının 2. haftası: +% 20
Token Satışının 3. haftası: +% 15
Token Satışının 4-5. Haftası: +% 10
Token Satışının 6. haftası: +% 5

Tarih Bilgileri: 07 Nisan 2021 — 06 Ekim 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Bounty
WhiteList
KYC

Ön satış -% 40 indirim
Token Satışının 1. haftası: +% 30
Token Satışının 2. haftası: +% 20
Token Satışının 3. haftası: +% 15
Token Satışının 4-5. Haftası: +% 10
Token Satışının 6. haftası: +% 5

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

PubeCoin

PubeCoin

Haber ve Yorum Ekle