PubeCoin

PubeCoin

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 6 May 2021

ICO Kripto para

PubeCoin hakkında Kasıklarla ödeme yapma fikri saçma ve saçma geliyor. Ancak blockchain teknolojisi sayesinde, kıvrımlı yeni bir dijital varlık doğdu – PubeCoin. Kasıkların para birimi olarak kullanılması kavramı insanlık tarafından yüzyıllardır zaten biliniyordu ve paha biçilemez fikir, paranın kendisi kadar eskidir. Eğlenceli konseptiyle birleşen bu aşinalık, PubeCoin’e benzersiz bir avantaj ve kripto para birimi alanında

PubeCoin hakkında
Kasıklarla ödeme yapma fikri saçma ve saçma geliyor. Ancak blockchain teknolojisi sayesinde, kıvrımlı yeni bir dijital varlık doğdu – PubeCoin.

Kasıkların para birimi olarak kullanılması kavramı insanlık tarafından yüzyıllardır zaten biliniyordu ve paha biçilemez fikir, paranın kendisi kadar eskidir. Eğlenceli konseptiyle birleşen bu aşinalık, PubeCoin’e benzersiz bir avantaj ve kripto para birimi alanında yeni olmasına rağmen daha büyük kitlesel benimseme şansı veriyor.

PubeCoin, bir kripto para biriminden daha fazlasıdır. İnsanların kasıklarla ödeme yapma arzusunun bir tezahürüdür. Her zaman aklımızın arkasında olan ve aramızda evrensel olarak sonsuza dek var olacak olan paha biçilmez bir kavramın somutlaşmış hali.

Bunun bir şaka olduğunu düşünebilirsin, ama değil. Bu, eğer gerçekten istiyorlarsa ve gerçekten karar verirlerse, insanların pubları bir değişim aracı olarak kullanabileceklerini kanıtlamak için meşru bir mücadeledir.

Ön satış -% 40 indirim
Token Satışının 1. haftası: +% 30
Token Satışının 2. haftası: +% 20
Token Satışının 3. haftası: +% 15
Token Satışının 4-5. Haftası: +% 10
Token Satışının 6. haftası: +% 5

Date Information: 07 April 2021 — 06 October 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
Bounty
WhiteList
KYC

Ön satış -% 40 indirim
Token Satışının 1. haftası: +% 30
Token Satışının 2. haftası: +% 20
Token Satışının 3. haftası: +% 15
Token Satışının 4-5. Haftası: +% 10
Token Satışının 6. haftası: +% 5

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

PubeCoin

PubeCoin

Add a News