Saito_logo-150x150

Saito (SAITO)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Saito, birinci katman bir blok zinciridir. Ağ, yalnızca madencilere ve pay sahiplerine değil, aynı zamanda ağdaki kullanıcılara veri hizmetleri sunan ağdaki düğümlere de ödeme yaparken Bitcoin’den daha güvenli olduğu için dikkat çekicidir.

Saito nedir
Saito, blok zinciri uygulamalarını doğrudan tarayıcınızda çalıştıran bir Web3 Vakfı hibe alıcısıdır. Ağ, madenciler veya paydaşlar yerine ISS’lere ödeme yaparak, maliyetleri Infura gibi yağmacı tekellere aktarmak yerine Web3 projelerinin altyapıyı kendi kendine finanse etmesine izin veriyor.

Saito, işlem ücretlerinin toplanmasını ve paylaşılmasını teşvik eden bir fikir birliği mekanizmasına dairesel bir hesap defteri bağlayarak, iş kanıtı ve kanıtı blok zincirlerinde ölçeklendirmeyi engelleyen toplu eylem sorunlarını düzeltir. Ortaya çıkan ağ, yalnızca madencilik ve stake etme için değil, ağa ekonomik değer katan tüm faaliyetler için ödeme yapar. Bu süreçte Saito, diğer saldırıların yanı sıra çoğunluğu tamamen ortadan kaldırır.

Tarih Bilgileri: 22 Nisan 2021 — 23 Nisan 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Toplam Token
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Saito (SAITO)

Saito (SAITO)

Haber ve Yorum Ekle