SilkRoadCoin

SilkRoadCoin

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

SilkRoadCoin (SRC), İpek Yolu ülkeleri, altmış beşten fazla ülkenin üyeleri ve şirketler, kurumlar, bankalar ve bireyler arasında gelecekteki sınır ötesi para hareketi ve kripto bankacılık platformu için desteklenen bir kripto para birimidir. SRC belirteçleri, Waves Blockchain platformunda oluşturulur. Token dağıtımından toplanan fonlar SRC Bankacılık Platformunun likiditesi olacak ve İpek Yolu Ülkelerindeki en karlı bankacılık projelerinde

SilkRoadCoin (SRC), İpek Yolu ülkeleri, altmış beşten fazla ülkenin üyeleri ve şirketler, kurumlar, bankalar ve bireyler arasında gelecekteki sınır ötesi para hareketi ve kripto bankacılık platformu için desteklenen bir kripto para birimidir. SRC belirteçleri, Waves Blockchain platformunda oluşturulur. Token dağıtımından toplanan fonlar SRC Bankacılık Platformunun likiditesi olacak ve İpek Yolu Ülkelerindeki en karlı bankacılık projelerinde kanıtlanmış geçmiş performansa sahip deneyimli bankacılar, kripto para birimi uzmanları ve Kredi ve Ticaret finansmanı uzmanları tarafından yönetilecek. Bir proje ekibi başkanı ve kurucusu olan LGR Company, SilkRoadCoin tokenlerinin dağıtımı ve SilkRoadCoin Bankacılık Platformunun yönetimi ile ilgili işlemleri yönetir.

Tarih Bilgileri: 15 Ocak 2021 — 01 Temmuz 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

SilkRoadCoin

SilkRoadCoin

Haber ve Yorum Ekle