SilkRoadCoin

SilkRoadCoin

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

SilkRoadCoin (SRC), İpek Yolu ülkeleri, altmış beşten fazla ülkenin üyeleri ve şirketler, kurumlar, bankalar ve bireyler arasında gelecekteki sınır ötesi para hareketi ve kripto bankacılık platformu için desteklenen bir kripto para birimidir. SRC belirteçleri, Waves Blockchain platformunda oluşturulur. Token dağıtımından toplanan fonlar SRC Bankacılık Platformunun likiditesi olacak ve İpek Yolu Ülkelerindeki en karlı bankacılık projelerinde

SilkRoadCoin (SRC), İpek Yolu ülkeleri, altmış beşten fazla ülkenin üyeleri ve şirketler, kurumlar, bankalar ve bireyler arasında gelecekteki sınır ötesi para hareketi ve kripto bankacılık platformu için desteklenen bir kripto para birimidir. SRC belirteçleri, Waves Blockchain platformunda oluşturulur. Token dağıtımından toplanan fonlar SRC Bankacılık Platformunun likiditesi olacak ve İpek Yolu Ülkelerindeki en karlı bankacılık projelerinde kanıtlanmış geçmiş performansa sahip deneyimli bankacılar, kripto para birimi uzmanları ve Kredi ve Ticaret finansmanı uzmanları tarafından yönetilecek. Bir proje ekibi başkanı ve kurucusu olan LGR Company, SilkRoadCoin tokenlerinin dağıtımı ve SilkRoadCoin Bankacılık Platformunun yönetimi ile ilgili işlemleri yönetir.

Date Information: 15 January 2021 — 01 July 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

SilkRoadCoin

SilkRoadCoin

Add a News