somesing

SOMESING (SSX)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

İnternet ağı ve akıllı cihazların gelişimi ilerledikçe Karaoke uygulaması, başta Karaoke kültürünün başlangıçta mevcut olmadığı birçok ülkeye kolay erişim ve ulaşılabilirlik sağlayarak Karaoke pazarı için bir platform bulmuştur. Şu anda, birçok Karaoke uygulama ürünü dünya çapında piyasaya sürülmüştür ve kullanıcı sayısının yaklaşık 500 milyon olduğu tahmin edilmektedir. Müzik, dünyadaki her kültür ve toplumda insanların yaşamlarının

İnternet ağı ve akıllı cihazların gelişimi ilerledikçe Karaoke uygulaması, başta Karaoke kültürünün başlangıçta mevcut olmadığı birçok ülkeye kolay erişim ve ulaşılabilirlik sağlayarak Karaoke pazarı için bir platform bulmuştur. Şu anda, birçok Karaoke uygulama ürünü dünya çapında piyasaya sürülmüştür ve kullanıcı sayısının yaklaşık 500 milyon olduğu tahmin edilmektedir.

Müzik, dünyadaki her kültür ve toplumda insanların yaşamlarının ayrılmaz bir parçası olmuştur. Şimdi, müzik bestelemenin yaratıcı çalışması bir araç ve kişinin değerini ve düşüncesini ifade etmenin bir yolu haline geldi. Müzikteki bu bireysel yaratıcılık koleksiyonu, dünyamızın güzellik ve çeşitlilikle dolu olmasına yol açar.

SOMESING, SingLovers için bir platformdur.

Herkes sevdiği müziğin keyfini çıkarabilir.

Yeni veya mevcut müzik parçalarının iyileştirilmesi veya yeniden oluşturulması / yeniden düzenlenmesi adil bir şekilde ödüllendirilir. Adil kar dağıtımı, Blockchain teknolojisi ile sağlanır.

Müziğin yaratıcı aktivitelerinden zevk alan herkes, yarattıkları müziğin ödüllerini ve karını alır.

Bu, yaratıcı çalışma ve faaliyetlerin üstel büyümesine yol açacak ve SingLovers’a eşler arası temelde muazzam ilham verecek.

SOMESING, her katılımcının aktif müzik yaratıcıları haline gelmesini sağlayacaktır.

Adil ödüllendirme ve kar paylaşım sistemi, bu içerik oluşturucuları yaratıcılıklarını SOMESING’in ekosistemi ve iş akışı içinde sürdürmeye motive edecek ve sonuçta verimli müzik dünyasına yol açacaktır.

Date Information: 14 January 2019 — 28 February 2019
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Prohibited Countries
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

SOMESING (SSX)

SOMESING (SSX)

Add a News