Sunset_logo

Sunset (SNS)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 8 June 2022

ICO Seyahat & Turizm

Sunset Hakkında Sunset, geliştirme durumu konsept tasarım aşamasında olan yeni doğmuş bir projedir. Bu aşamada, seyahat ve turizm endüstrisi için yıkıcı bir yeniliğin ne olacağının bir prototipi inşa ediliyor. Sunset projesi, gezginlerin ve seyahatle ilgili ürün ve hizmet sağlayıcıların, gereksiz aracıları ortadan kaldırarak, blockchain teknolojisiyle desteklenen bir platformda birbirleri arasında ticaret yaptıkları seyahat pazarındaki ilk

Sunset Hakkında

Sunset, geliştirme durumu konsept tasarım aşamasında olan yeni doğmuş bir projedir. Bu aşamada, seyahat ve turizm endüstrisi için yıkıcı bir yeniliğin ne olacağının bir prototipi inşa ediliyor. Sunset projesi, gezginlerin ve seyahatle ilgili ürün ve hizmet sağlayıcıların, gereksiz aracıları ortadan kaldırarak, blockchain teknolojisiyle desteklenen bir platformda birbirleri arasında ticaret yaptıkları seyahat pazarındaki ilk merkezi olmayan özerk organizasyonun (DAO) geliştirilmesini önermektedir. Üçüncü tarafları kaldırarak, gezginlerin zaman ve para gibi kaynaklarını gerçekten önemli olan seyahat deneyimine yönlendirmeyi amaçlıyoruz.

Fark edeceğiniz gibi, Sunset ekibinin yerel topluluklarda ve çevrede seyahat etmenin etkisiyle ilgili bir endişesi var ve sürdürülebilirlik sorunları hakkında farkındalık yaratma ve gezginler arasında sürdürülebilir turizm uygulamalarını teşvik etme taahhüdümüzdür.

Mevcut teknik incelemenin aşağıdaki bölümlerinde, size pazara ve mevcut sorunlarından bazılarına ve Sunset’in bunları nasıl çözmeyi amaçladığına dair bir genel bakış sunuyoruz ve böylece gezginlere tamamen sorunsuz bir deneyim sunuyoruz.

Özellikleri

  • Sıfır İşlem Ücretleri – kod tasarımının bir parçası olmadığı için SNS ticareti (alım/satım) yaparken kullanıcılardan ücret alınmaz;
  • Özel Ödül sistemi – kullanıcılara ekstra SNS jetonları edinme, sadakat, geri verme, yönlendirme yoluyla olmak üzere birçok farklı olasılık verilecektir. Toplanan jetonlar, Sunset platformunda seyahatle ilgili ürün ve hizmetler için kullanılabilir.
  • Şeffaf İnceleme Sistemi – şeffaf bir inceleme sistemi, şeffaf bir iş modelinde bir özellik olmalıdır. SNS belirteci, bir incelemenin gerçekliğini doğrulamak ve böylece tüketici güvenini artırmak için kullanılacaktır.
Date Information: 09 December 2021 — 09 April 2022
ICO Start Date
ICO End Date
Pre-sales Start Date
Pre-sales End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
ICO Price
Pre-sale Price
Platform
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
Country
MVP

Jeton Dağıtımı:

  • %40 İndirim Etkinlikleri
  • %25 Likidite
  • %20 Ekosistem
  • %12.5 İçeridekiler
  • %2,5 Topluluk
Additional links
Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Sunset (SNS)

Sunset (SNS)

Add a News