WaCo

Waste digital coin (WACO)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

WaCo (Waste digital coin) çözümü, tüketiciyi WaCo APP ile atık zinciri sistemine entegre etmeyi amaçlamaktadır. WaCo ile tüketiciler, atıkları bertaraf ederken avantajlardan yararlanır. Buradaki fikir, atıklarını başarılı bir şekilde bertaraf ettikten sonra kullanıcıları kripto para belirteçleri ile ödüllendirmektir. Buna karşılık, müşteri kalıpları, atık birikimi ve işlenmesi ve geri dönüşüm endüstrisini beslemek için atılmış ürünlerin mevcudiyeti

WaCo (Waste digital coin) çözümü, tüketiciyi WaCo APP ile atık zinciri sistemine entegre etmeyi amaçlamaktadır. WaCo ile tüketiciler, atıkları bertaraf ederken avantajlardan yararlanır. Buradaki fikir, atıklarını başarılı bir şekilde bertaraf ettikten sonra kullanıcıları kripto para belirteçleri ile ödüllendirmektir. Buna karşılık, müşteri kalıpları, atık birikimi ve işlenmesi ve geri dönüşüm endüstrisini beslemek için atılmış ürünlerin mevcudiyeti gibi önemli veriler tüketicilerden elde edilecek. Tüketicilerden elde edilen bilgiler geri dönüşüm endüstrisi, tüketim malları üreticileri ve atık toplama politikalarından sorumlu devlet kurumları gibi paydaşlar tarafından kullanılabilir.

Bonuses: 15% Bonus : PROB / 10% Bonus : BTC, ETH, USDT, XRP

Tarih Bilgileri: 16 Mart 2021 — 22 Mart 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Waste digital coin (WACO)

Waste digital coin (WACO)

Haber ve Yorum Ekle