swarm-logo

Swarm (BZZ)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Veri depolama

Bilgi, insanlığın ortak deneyimidir. Tüm sosyal yapıların temel katmanı. Bugün, dijital toplumumuzu oluşturan bilgi ve verilerin çoğu, bir avuç oyuncu tarafından özel olarak kontrol ediliyor. Dünyanın, bilgiyi merkezi olmayan bir şekilde depolamak için tasarlanmış bir sisteme, bir sonraki web’in omurgası olarak ortaya çıkacak ve dijital özgürlüğü güçlendirecek kendi kendini idame ettiren bir altyapıya ihtiyacı var.

Bilgi, insanlığın ortak deneyimidir. Tüm sosyal yapıların temel katmanı. Bugün, dijital toplumumuzu oluşturan bilgi ve verilerin çoğu, bir avuç oyuncu tarafından özel olarak kontrol ediliyor.

Dünyanın, bilgiyi merkezi olmayan bir şekilde depolamak için tasarlanmış bir sisteme, bir sonraki web’in omurgası olarak ortaya çıkacak ve dijital özgürlüğü güçlendirecek kendi kendini idame ettiren bir altyapıya ihtiyacı var. Ethereum’un vizyonunu, dünya bilgisayarını gerçeğe dönüştürecek bir sistem.

Swarm’ın misyonu bu sistem haline gelmektir.

Swarm’ın Öne Çıkan Önemli Noktaları

  • Durdurulamaz dApp’ler için durdurulamaz özellikler
    Bireysel düğümler çevrimdışı olduğunda bile kullanılabilirliği ve sürekli veri teslimini sağlamak için gizliliğin korunması, iletişim ve yedeklilik yerleşiktir. Herhangi bir veri, herhangi bir cihaz.
  • Radikal veri sahipliği ve yönetimi
    Veriler, savunmasız merkezi hub’lar olmadan ağ genelinde depolanan küçük parçalara bölünür. Operatörler, depolama için ödeme almaya devam ederken düğümlerinde hangi içeriğin depolandığını bilemezler.
  • Sıfır maliyeti etkinleştirme ekonomi
    Hiçbir merkezi taraf verileri kontrol etmez veya ondan para kazanamaz. Verilerin kullanılabilirliğini ve bütünlüğünü sağlamak için aracılara güvenmek yerine, tüm düğüm operatörleri adil bir veri ekonomisi sağlamaya katılır.

Swarm Teknolojisi
Swarm, merkezi olmayan bir depolama ve iletişim hizmeti oluşturan eşler arası ağ bağlantılı düğümler sistemidir. Ethereum blok zincirindeki akıllı sözleşmeler yoluyla uygulanan yerleşik bir teşvik sistemi sayesinde sistem ekonomik olarak kendi kendini idame ettirir.

Mimari, sistemi bağlantı sorunlarına, düğüm karmaşasına veya hedeflenen DDOS saldırılarına karşı dirençli hale getirir ve sıfır kesinti hizmeti sağlar.

Bee Hakkında
Bee, Go’da uygulanan bir Swarm istemcisidir. Swarm Ağı ve ilk istemci uygulaması için temel yapı taşıdır.

Bee, dosya depolama, beslemeler ve anahtar-değer depoları için üst düzey yapılar sağlarken, istemci tarafında Tek Sahip ve Truva atı parçaları oluşturan diğer uygulamalara ve kitaplıklara düşük düzeyde erişim sağlar.

Swarm Kitabı Hakkında
Swarm Kitabı, Swarm’ın vizyonunu ve uygulamasını açıklayan teknik belgedir. Dört yıldan fazla süren yoğun araştırmayı temsil eder ve yazılım uygulamasının temelidir.

Swarm Kitabını indir

BZZ Ekonomi

BZZ hakkında
BZZ belirteci, Swarm Ağı için yerel varlıktır. Bant genişliği ve depolama teşvikleri sağlar. Bu teşvikler, düğüm operatörlerinin ağı çalıştırmak ve sürdürmek için uyumlu ve motive olmasını sağlar.

Ana ağ lansmanı ve token dağıtımı ve dağıtımının ardından, ilgilenen kişilerin DAI için BZZ almasına veya BZZ’yi DAI için satmasına izin vermek için basım ve yakma haklarına sahip merkezi olmayan bir bağ eğrisi otomatının kullanıma sunulması bekleniyor.

Swarm Ekosistemi

İşbirliği – ilk yaklaşım
Swarm’ın inancı, geleceği kendi kendine egemen bir küresel topluma ve izinsiz açık pazarlara doğru şekillendirmektir. Swarm’ın tasarım ilkeleri, kullandıkları blok zincirinden bağımsız olarak dApp geliştiricilerine, organizasyonlarına, girişimlerine ve aktivistlerine hitap eder. Düşük asılı meyveler, sosyal medya dApp’leri, özgür basın, arşivler, blok zinciri ve DeFi verileridir.

Fairdrive – adil veri ekonomisine açılan kapı
Fairdrive, her tür dosyayı gerçekten merkezi olmayan hale getirmek için açık, sansüre dayanıklı, güvenli bir dosya aktarım hizmetidir. Kullanıcıların verileri ve gizlilikleri üzerinde her zaman tam kontrole sahip oldukları bir siber güvenli bölge. Açık kaynak kodlu ve Swarm tarafından desteklenmektedir.

Periyodlar

1. Periyod : 14 Haziran 17:00 (UTC) – 15 Haziran 04:59 (UTC)

2. Periyod: 15 Haziran 17:00 (UTC) – 16 Haziran 04:59 (UTC) 1.Periyodda satılmayan tokenlerin satışı yapılacak.

Bağış Toplama Geçmişi

Eylül 2020
Erken destekçiler : 0.20 DAI/BZZ. Beta sürümüyle birlikte 2 milyon USD artırıldı

Aralık 2020
Özel tur : 0,25 DAI/BZZ. Swarm Live dönüm noktası ile birlikte 4 milyon USD artırıldı

Haziran 2021
Halk indirimi: Devam ediyor.

Tarih Bilgileri: 14 Haziran 2021 — 16 Haziran 2021
Halka Açık Satış Başlangıç Tarihi
Halka Açık Satış Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
IEO Fiyatı
Satış İçin Ayrılan Miktar
Minimum / Maksimum Sınır
Yasaklı Ülkeler
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Swarm (BZZ)

Swarm (BZZ)

Haber ve Yorum Ekle