Değerlendirme

N/A

Web Sitesi Whitepaper
Telemedicoin

Telemedicoin

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

MediHash uygulaması, hastalar ve tıbbi kurumlar arasında sınırsız ve merkezi olmayan bilgi alışverişine olanak tanıyan blockchain teknolojisindeki ağ ile entegre kapsamlı bir tıbbi platformdur. Eğitimli sinir ağları, doğrudan elde edilen anonim verilere dayanarak bağımsız olarak tanı koyabilirken, blok zinciri teknolojisi mutlak ademi merkeziyetçilik ve güvenlik sağlamanın anahtarıdır. Uygulama aynı zamanda pek çok tıbbi disiplinde tanınmış

MediHash uygulaması, hastalar ve tıbbi kurumlar arasında sınırsız ve merkezi olmayan bilgi alışverişine olanak tanıyan blockchain teknolojisindeki ağ ile entegre kapsamlı bir tıbbi platformdur. Eğitimli sinir ağları, doğrudan elde edilen anonim verilere dayanarak bağımsız olarak tanı koyabilirken, blok zinciri teknolojisi mutlak ademi merkeziyetçilik ve güvenlik sağlamanın anahtarıdır. Uygulama aynı zamanda pek çok tıbbi disiplinde tanınmış uzmanlarla görüşülerek kurulan mobil davranışçı terapide de kullanılacaktır.
MediHash projesi sırasında, teletıp uygulamalarının piyasa uygulamasında hızlandırma / desteği amaçlayan bir varlık oluşturma kavramı, şimdiye kadar konsept kanıtı aşamasında veya hatta mevcut MVP ile (üründe piyasaya minimum hazır) kalmış doğdu. Kurumsal ortağımızla yaptığımız işbirliği sayesinde, finansmanın sonuçlandırılması veya uygulanması ve ticarileştirilmesini koordine etmek için sağlık odaklı hizmetler sektörüne adanmış uygulamaları özümseme fırsatı doğmuştur. Böyle bir girişim ancak birçok önemli kuruluşun işbirliği ile mümkün olabilirdi.

Tarih Bilgileri: 12 Ocak 2021 — 01 Haziran 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Telemedicoin

Telemedicoin

Haber ve Yorum Ekle