Telemedicoin

Telemedicoin

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

MediHash uygulaması, hastalar ve tıbbi kurumlar arasında sınırsız ve merkezi olmayan bilgi alışverişine olanak tanıyan blockchain teknolojisindeki ağ ile entegre kapsamlı bir tıbbi platformdur. Eğitimli sinir ağları, doğrudan elde edilen anonim verilere dayanarak bağımsız olarak tanı koyabilirken, blok zinciri teknolojisi mutlak ademi merkeziyetçilik ve güvenlik sağlamanın anahtarıdır. Uygulama aynı zamanda pek çok tıbbi disiplinde tanınmış

MediHash uygulaması, hastalar ve tıbbi kurumlar arasında sınırsız ve merkezi olmayan bilgi alışverişine olanak tanıyan blockchain teknolojisindeki ağ ile entegre kapsamlı bir tıbbi platformdur. Eğitimli sinir ağları, doğrudan elde edilen anonim verilere dayanarak bağımsız olarak tanı koyabilirken, blok zinciri teknolojisi mutlak ademi merkeziyetçilik ve güvenlik sağlamanın anahtarıdır. Uygulama aynı zamanda pek çok tıbbi disiplinde tanınmış uzmanlarla görüşülerek kurulan mobil davranışçı terapide de kullanılacaktır.
MediHash projesi sırasında, teletıp uygulamalarının piyasa uygulamasında hızlandırma / desteği amaçlayan bir varlık oluşturma kavramı, şimdiye kadar konsept kanıtı aşamasında veya hatta mevcut MVP ile (üründe piyasaya minimum hazır) kalmış doğdu. Kurumsal ortağımızla yaptığımız işbirliği sayesinde, finansmanın sonuçlandırılması veya uygulanması ve ticarileştirilmesini koordine etmek için sağlık odaklı hizmetler sektörüne adanmış uygulamaları özümseme fırsatı doğmuştur. Böyle bir girişim ancak birçok önemli kuruluşun işbirliği ile mümkün olabilirdi.

Date Information: 12 January 2021 — 01 June 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Telemedicoin

Telemedicoin

Add a News