PraemCapital

Praem Capital (PRM)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Praem’in Yatırım Ekosistemi ilk kez hem yatırımları hem de güvenliği sağlayabiliyor. Praem, akıllı teknoloji yaklaşımı ile size ihtiyacınız olan araçları sağlayarak ticaret yapmanızı sağlar ve aynı zamanda yatırım sermayenizin güvenliğini sağlar. Modern teknoloji, geleneksel ticaretin formatlarını hızla değiştiriyor, ilgili tüm süreçleri otomatikleştiriyor, ancak piyasada şu anda mevcut olan araçların hiçbiri yeni ortaya çıkan risklere karşı

Praem’in Yatırım Ekosistemi ilk kez hem yatırımları hem de güvenliği sağlayabiliyor. Praem, akıllı teknoloji yaklaşımı ile size ihtiyacınız olan araçları sağlayarak ticaret yapmanızı sağlar ve aynı zamanda yatırım sermayenizin güvenliğini sağlar.
Modern teknoloji, geleneksel ticaretin formatlarını hızla değiştiriyor, ilgili tüm süreçleri otomatikleştiriyor, ancak piyasada şu anda mevcut olan araçların hiçbiri yeni ortaya çıkan risklere karşı korunmuyor. Analistlerden, mucitlerden ve geliştiricilerden oluşan ekibimizi, mekanizması sermayemizi tam kontrolümüz altında tutmamızı sağlayan bir yatırım ekosistemi olan Praem’i yaratmaya yönlendiren, mevcut mevcut ticaret araçlarıyla ilgili tam bu sorundu.
Sürdürülebilirlik formülümüz, kâr elde etmeye yönelik teknolojik çözümler, benzersiz bir ekonomik büyüme modeli ve yatırım sigortası için fırsatlar açan bir ortaklıktan oluşur.
Praem Capital İsviçre’de kayıtlıdır. İşimizi açıkça FINMA’nın gözetiminde yürütüyoruz.

AI BANKACILIK BORSASI & LAUNCHPAD YATIRIMI

Tarih Bilgileri: 24 Kasım 2020 — 24 Mayıs 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış öncesi satılır
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Praem Capital (PRM)

Praem Capital (PRM)

Haber ve Yorum Ekle