ThinkTankCoin

Think Tank Coin

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

KISACA ThinkTank, analiz için rekabetçi bir platformdur. İnsanlar, kripto fiyatlarını tahmin ederek ücretleri farklı havuzlara veya yarışmalara yerleştirir. Kazançlar buna göre TANK tokenlerine bölünür. En iyi analistler (platform kullanıcılarının ilk% 20’si), tokenlerini en iyi kripto para ile takas edebilecekler. Çeşitli farklı olacak havuz türleri ve havuz kapanış zaman dilimleri. Örneğin: çağrı yapabileceğiniz bir havuz hızlı saat fazla

KISACA

ThinkTank, analiz için rekabetçi bir platformdur. İnsanlar, kripto fiyatlarını tahmin ederek ücretleri farklı havuzlara veya yarışmalara yerleştirir. Kazançlar buna göre TANK tokenlerine bölünür. En iyi analistler (platform kullanıcılarının ilk% 20’si), tokenlerini en iyi kripto para ile takas edebilecekler. Çeşitli farklı olacak havuz türleri ve havuz kapanış zaman dilimleri. Örneğin: çağrı yapabileceğiniz bir havuz hızlı saat fazla / altında. Diğer bir örnek de fiyat havuzundaki farktır. Tahminin en düşük% farkı kazanır. Daha uzun haftalık veya aylık bir tahmin koyun böylece daha fazla kişi daha fazla jeton biriktirebilir. Veya bazı hızlı jetonları deneyin ve alın 30 dakika veya saatlik tahminlerle.

Nasıl çalışır

Ev / havuz / sözleşmenin yardımı ile bazı web sitesi kodlamaları, sürekli olarak kripto fiyatlarını okur. Zaten biliyor kilitledikleriniz. Durma anında havuz otomatik olarak herkesin kazançları% birkaç faktöre göre farklılaştırır ve dağıtır. Ödeme ayrıntılarını teknik incelememizde bulabilirsiniz Teknik tarafı oldukça basit. Sürekli olarak okuyor, birden çok ortalama algoritma yapıyor ve doğru kazanç.

Diğer özellikler

Sitedeki aktif kişiler için Bonus Airdrops. Leaderboard: Burası, rekabet kızışıyor. Belirli bir miktar için liderlik tablosunda kalmalısın TANK tokenlerinizi en iyi kripto para birimleriyle değiştirmeden önce paralar. TANK jetonunun değerinin geldiği yer: Arz ve talep. Kripto para takası yapabilmek. Takas edilen jetonların yarısı yakılır. Bonusu dağıtan TANK ödül havuzu ThinkTank havuzu. Arz sürekli boşalıyor ve talep yükselir.

Tarih Bilgileri: 01 Mart 2021 — 01 Haziran 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Think Tank Coin

Think Tank Coin

Haber ve Yorum Ekle