ThinkTankCoin

Think Tank Coin

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

KISACA ThinkTank, analiz için rekabetçi bir platformdur. İnsanlar, kripto fiyatlarını tahmin ederek ücretleri farklı havuzlara veya yarışmalara yerleştirir. Kazançlar buna göre TANK tokenlerine bölünür. En iyi analistler (platform kullanıcılarının ilk% 20’si), tokenlerini en iyi kripto para ile takas edebilecekler. Çeşitli farklı olacak havuz türleri ve havuz kapanış zaman dilimleri. Örneğin: çağrı yapabileceğiniz bir havuz hızlı saat fazla

KISACA

ThinkTank, analiz için rekabetçi bir platformdur. İnsanlar, kripto fiyatlarını tahmin ederek ücretleri farklı havuzlara veya yarışmalara yerleştirir. Kazançlar buna göre TANK tokenlerine bölünür. En iyi analistler (platform kullanıcılarının ilk% 20’si), tokenlerini en iyi kripto para ile takas edebilecekler. Çeşitli farklı olacak havuz türleri ve havuz kapanış zaman dilimleri. Örneğin: çağrı yapabileceğiniz bir havuz hızlı saat fazla / altında. Diğer bir örnek de fiyat havuzundaki farktır. Tahminin en düşük% farkı kazanır. Daha uzun haftalık veya aylık bir tahmin koyun böylece daha fazla kişi daha fazla jeton biriktirebilir. Veya bazı hızlı jetonları deneyin ve alın 30 dakika veya saatlik tahminlerle.

Nasıl çalışır

Ev / havuz / sözleşmenin yardımı ile bazı web sitesi kodlamaları, sürekli olarak kripto fiyatlarını okur. Zaten biliyor kilitledikleriniz. Durma anında havuz otomatik olarak herkesin kazançları% birkaç faktöre göre farklılaştırır ve dağıtır. Ödeme ayrıntılarını teknik incelememizde bulabilirsiniz Teknik tarafı oldukça basit. Sürekli olarak okuyor, birden çok ortalama algoritma yapıyor ve doğru kazanç.

Diğer özellikler

Sitedeki aktif kişiler için Bonus Airdrops. Leaderboard: Burası, rekabet kızışıyor. Belirli bir miktar için liderlik tablosunda kalmalısın TANK tokenlerinizi en iyi kripto para birimleriyle değiştirmeden önce paralar. TANK jetonunun değerinin geldiği yer: Arz ve talep. Kripto para takası yapabilmek. Takas edilen jetonların yarısı yakılır. Bonusu dağıtan TANK ödül havuzu ThinkTank havuzu. Arz sürekli boşalıyor ve talep yükselir.

Date Information: 01 March 2021 — 01 June 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Think Tank Coin

Think Tank Coin

Add a News