WINSSHI

   

Website: AKTİF DEĞİL / Social Media: AKTİF DEĞİL Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Hızla büyüyen oyun endüstrisi, en büyük eğlence sektörlerinden biridir. Blockchain teknolojisi ve Kripto para birimlerinin ortaya çıkmasıyla birlikte, oyun endüstrisi, veri işleme ve hızlı güvenlik sağlama konusunda ilerlemiştir. Blockchain endüstrisi bu milyar dolarlık endüstriyi döndürecek kullanıcıları için daha güçlü, güvenilir ve sağlam bir platforma dönüştü. Bu büyüyen sektörden gelir elde etmek için oyun geliştiricileri sürekli olarak

Hızla büyüyen oyun endüstrisi, en büyük eğlence sektörlerinden biridir. Blockchain teknolojisi ve Kripto para birimlerinin ortaya çıkmasıyla birlikte, oyun endüstrisi, veri işleme ve hızlı güvenlik sağlama konusunda ilerlemiştir. Blockchain endüstrisi bu milyar dolarlık endüstriyi döndürecek kullanıcıları için daha güçlü, güvenilir ve sağlam bir platforma dönüştü. Bu büyüyen sektörden gelir elde etmek için oyun geliştiricileri sürekli olarak standart çevrimiçi gibi GÜVENLİ yollar arıyor.

Winsshi, kendi başına benzersiz olan, etkileşimi eğlenceli, sağlam ve güvenli bir platform olan Ethereum blok zincirine dayanan ilk gerçek merkezi olmayan oyun platformudur. WINSSHI belirteçleri (WNS), oyun içi satın alımlarda kullanılabilen ve oyun oynarken gerçek dünya para birimlerini kazanabilen özel bir kripto para birimidir. Platformumuz hem oyuncular hem de oyun geliştiriciler için ek bir avantajdır. WINSSHI, oyun endüstrisini inanılmaz bir aşamaya taşımak için burada.

Tarih Bilgileri: 10 Ağustos 2020 — 14 Şubat 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Raised
Toplam Token
Satış öncesi satılır
Yasaklı Ülkeler
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

WINSSHI

WINSSHI

Haber ve Yorum Ekle