BNIXToken

BNIX Token (BNIX)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

BNIX Token, BETCONIX.COM platformunun para birimidir ve hem borsa içinde hem de değişim alanı dışında herhangi bir finansal aracı kaydetmenize veya aktarmanıza olanak tanır. Standart finansal araca ek olarak, BNIX Token, hem finansal hem de idari açıdan bu varlığın sahipleri için ek fırsatlar sağlar. Aynı zamanda, BNIX Token standart bir ödeme aracıdır.

BetConix.com borsasının varlığının geçmişi, borsanın GN Betconix ST s.r.o. Çabaları, yeni bir konsept geliştirildi, önemli teknik iyileştirmeler yapıldı ve projenin istikrarlı finansmanı sağlandı. O zamandan beri, BetConix.com borsalardan biri olmayı bıraktı ve benzersiz proje.
BetConix projesinin benzersizliği, değişim yönetim sistemidir, tüm önemli önemli kararlar BNIX Token sahiplerinin oylarıyla alınır. Bu yönetim sistemi, BetConix ekibinin her zaman trend içinde olmasını ve kullanıcılarına en eksiksiz ve uygun hizmetleri sunmasını sağlar. Aslında, GN Betconix ST s.r.o. ekibi sadece yönetim şirketidir ve en yüksek yönetim organı tüccarların kendisidir.
Müşteri odaklı değerlere dayanarak, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için profesyonel, akıllı, sezgisel ve yenilikçi bir alışveriş deneyimi sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca adil, şeffaf ve verimli bir ticaret ortamı yaratmaya çalışıyoruz.

Date Information: 25 February 2021 — 25 April 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

BNIX Token (BNIX)

BNIX Token (BNIX)

Add a News