BernCoin-logo

BernCoin

 Website Not Verified  Team Not Verified

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 5 May 2021

Kripto para

BernCoin nedir Bern Coin, dünyaca ünlü General Bern tarafından blockchain üzerine inşa edilen, en yeni premium paradır. General Bern yanınızdayken kanseri tedavi edecek, dünyadaki açlığı sona erdirecek, hayırsever bir tanrı olacaksınız … anlıyorsunuz. Bu hareket, tarihte her bireyi birleştirip bizi aya götürecek zihin bükme anına işaret ediyor. Bern uygulaması tarafından desteklenen, en son özelliklere parmaklarınızın

BernCoin nedir
Bern Coin, dünyaca ünlü General Bern tarafından blockchain üzerine inşa edilen, en yeni premium paradır. General Bern yanınızdayken kanseri tedavi edecek, dünyadaki açlığı sona erdirecek, hayırsever bir tanrı olacaksınız … anlıyorsunuz.

Bu hareket, tarihte her bireyi birleştirip bizi aya götürecek zihin bükme anına işaret ediyor. Bern uygulaması tarafından desteklenen, en son özelliklere parmaklarınızın ucunda erişebileceksiniz.

Date Information: 25 March 2021 — 31 May 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Min / Max personal cap
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

BernCoin

BernCoin

Add a News