BernCoin-logo

BernCoin

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Kripto para

BernCoin nedir Bern Coin, dünyaca ünlü General Bern tarafından blockchain üzerine inşa edilen, en yeni premium paradır. General Bern yanınızdayken kanseri tedavi edecek, dünyadaki açlığı sona erdirecek, hayırsever bir tanrı olacaksınız … anlıyorsunuz. Bu hareket, tarihte her bireyi birleştirip bizi aya götürecek zihin bükme anına işaret ediyor. Bern uygulaması tarafından desteklenen, en son özelliklere parmaklarınızın

BernCoin nedir
Bern Coin, dünyaca ünlü General Bern tarafından blockchain üzerine inşa edilen, en yeni premium paradır. General Bern yanınızdayken kanseri tedavi edecek, dünyadaki açlığı sona erdirecek, hayırsever bir tanrı olacaksınız … anlıyorsunuz.

Bu hareket, tarihte her bireyi birleştirip bizi aya götürecek zihin bükme anına işaret ediyor. Bern uygulaması tarafından desteklenen, en son özelliklere parmaklarınızın ucunda erişebileceksiniz.

Tarih Bilgileri: 25 Mart 2021 — 31 Mayıs 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Minimum / Maksimum Sınır
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

BernCoin

BernCoin

Haber ve Yorum Ekle