BNIXToken

BNIX Token (BNIX)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

BNIX Token, BETCONIX.COM platformunun para birimidir ve hem borsa içinde hem de değişim alanı dışında herhangi bir finansal aracı kaydetmenize veya aktarmanıza olanak tanır. Standart finansal araca ek olarak, BNIX Token, hem finansal hem de idari açıdan bu varlığın sahipleri için ek fırsatlar sağlar. Aynı zamanda, BNIX Token standart bir ödeme aracıdır.

BetConix.com borsasının varlığının geçmişi, borsanın GN Betconix ST s.r.o. Çabaları, yeni bir konsept geliştirildi, önemli teknik iyileştirmeler yapıldı ve projenin istikrarlı finansmanı sağlandı. O zamandan beri, BetConix.com borsalardan biri olmayı bıraktı ve benzersiz proje.
BetConix projesinin benzersizliği, değişim yönetim sistemidir, tüm önemli önemli kararlar BNIX Token sahiplerinin oylarıyla alınır. Bu yönetim sistemi, BetConix ekibinin her zaman trend içinde olmasını ve kullanıcılarına en eksiksiz ve uygun hizmetleri sunmasını sağlar. Aslında, GN Betconix ST s.r.o. ekibi sadece yönetim şirketidir ve en yüksek yönetim organı tüccarların kendisidir.
Müşteri odaklı değerlere dayanarak, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için profesyonel, akıllı, sezgisel ve yenilikçi bir alışveriş deneyimi sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca adil, şeffaf ve verimli bir ticaret ortamı yaratmaya çalışıyoruz.

Tarih Bilgileri: 25 Şubat 2021 — 25 Nisan 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

BNIX Token (BNIX)

BNIX Token (BNIX)

Haber ve Yorum Ekle