cinemadrom

CINEMADROM (LUT)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 12 March 2021

ICO Pre ICO Diğer

Cinemadrom bu, bir ekosistemdeki birçok insan ve faaliyet alanının birleşimidir. Film yapımcıları için burası Hollywood çevrimiçi. Yatırımcılar için bunlar yeni araçlardır. Kripto topluluğu için bu yeni bir blockchain teknolojisi, madencilik, ticaret ve transferler için yeni bir madeni para. Serbest çalışanlar için bunlar yeni işlerdir. Ve izleyiciler için bunlar yeni film geçmişleri ve ek yeni avantajlara

Cinemadrom bu, bir ekosistemdeki birçok insan ve faaliyet alanının birleşimidir. Film yapımcıları için burası Hollywood çevrimiçi. Yatırımcılar için bunlar yeni araçlardır. Kripto topluluğu için bu yeni bir blockchain teknolojisi, madencilik, ticaret ve transferler için yeni bir madeni para. Serbest çalışanlar için bunlar yeni işlerdir. Ve izleyiciler için bunlar yeni film geçmişleri ve ek yeni avantajlara sahip TV şovlarıdır.

Kullanıcılar CINEMADROM bu: Yazarlar, Yatırımcılar, Yapımcılar, Film yönetmenleri, izleyiciler, Avukatlar, Ortaklar, Serbest Çalışanlar, Oyuncular, Fragmanlar, Madenciler, Kullanıcılar blockchain Endüstrisi.

CINEMADROM tarafından PROJE için CRYPTO ENSTRÜMANLARI.

MOVIECASH belirteci, CINEMADROM platformunda barındırılan film projelerini finanse etmek ve ekosistem hizmetlerini başlatmak ve desteklemek için tasarlanmıştır.
MVH, CINEMADROM web sitesinde, ABIT.com ve LUKKI.io alışverişinde satılmaktadır.

LUTOKEN, Cinemadrom ekosistemini çalıştırmak için tasarlanan projenin ana simgesidir. LUT, Cinemadrom kendi blok zincirine geçene kadar geçerlidir.
CINEMADROM web sitesinde özel bir turda LUT satın alın.

LUMIERE madeni para, CINEMADROM ekosisteminin işleyişinin yanı sıra işlemlerin uygulanması, film projelerinin finansmanı ve madencilik için tasarlanmıştır.

CINEMADROM platformunda film projelerinin üretimi çoktan başlamıştır.

1) Fantastik triller “KIRILMAK”.
2) Tarihi aksiyon draması “NEFERTITI”.
3) Triller’i “KARIŞTIRIN”.
4) Fantastik dramaları “SİZİN İÇİN DÜŞÜNÜN”.
5) Tarihsel dram “RUSICHI”.

Bu film projelerinin toplam bütçesi 300 ml’dir. Para zaten çeşitli kaynaklardan sinema projelerine geliyor. Kripto piyasasında film projelerinin finansmanı sadece% 10’dur. Bu amaçlar için, kripto borsalarında ve CINEMADROM web sitesinde satılan MOVIECASH jetonu oluşturuldu.

Date Information: 01 November 2020 — 30 November 2021
PreICO Start Date
PreICO End Date
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Available for token sale
Prohibited Countries
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

CINEMADROM (LUT)

CINEMADROM (LUT)

Add a News