coinimp

Coinimp (IMP)

   

Website: DEACTIVE / Social Media: DEACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Coinimp hakkında Önerimiz, bir reklamın görüntülerini saymak için kullanılan bir pazarlama terimi olan “Gösterim” den gelen IMP olarak adlandırılır. IMP token sahipleri – reklamcılar ya da yayıncılar – ödemenin bir kısmını tutan ek aracılar olmadan CoinIMP’de inanılmaz düşük fiyatlarla işlem yapabilecekler. Kripto para birimi reklamlarına uygulanan büyük ve haksız yasağa yanıt olarak, bu projelere alternatif

Coinimp hakkında
Önerimiz, bir reklamın görüntülerini saymak için kullanılan bir pazarlama terimi olan “Gösterim” den gelen IMP olarak adlandırılır. IMP token sahipleri – reklamcılar ya da yayıncılar – ödemenin bir kısmını tutan ek aracılar olmadan CoinIMP’de inanılmaz düşük fiyatlarla işlem yapabilecekler.

Kripto para birimi reklamlarına uygulanan büyük ve haksız yasağa yanıt olarak, bu projelere alternatif olarak hizmet edecek dostane bir çözüm bulmamız gerektiğinden, kripto dostu bir reklam platformunda çalışmak için IMP jetonlarını yaptık. İçeriğiniz yasa dışı olmadığı ve yapay olarak trafik oluşturmak için herhangi bir yol kullanmadığınız sürece, ağımızdan dışlanmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Date Information: 01 January 2019 — 31 December 2020
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
WhiteList
KYC

Additional links
Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Coinimp (IMP)

Coinimp (IMP)

Add a News