FormationFi_logo

Formation Fi (FORM)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Finans Hizmetleri & Bankacılık

Formasyon Fi Nedir? All Weather by Bridgewater’ın üç temel ilkesini verim çiftçiliği ortamına uyarlayarak, Risk Parity Protocol, aşağıdaki endeks madeni paraları şeklinde dört zincirler arası verim çiftçiliği stratejisi sunar: ALFA BETA GAMA $FORM O nasıl çalışır? Risk Parity Protocol’ün sistematik mimarisi, her bir risk birimi için riske getiri oranını optimize etmek için riske göre ayarlanmış

Formasyon Fi Nedir?
All Weather by Bridgewater’ın üç temel ilkesini verim çiftçiliği ortamına uyarlayarak, Risk Parity Protocol, aşağıdaki endeks madeni paraları şeklinde dört zincirler arası verim çiftçiliği stratejisi sunar:

  • ALFA
  • BETA
  • GAMA
  • $FORM

O nasıl çalışır?

Risk Parity Protocol’ün sistematik mimarisi, her bir risk birimi için riske getiri oranını optimize etmek için riske göre ayarlanmış parametreler oluşturur.

Laik çeşitlendirmeye öncelik vererek, risk paritesi yeniden dengeleme mekanizması, karşı trend varlıklarını eşleştirerek akıllı varlık tahsisini sıralar. Bu, varlık davranışlarının seviyelerini tespit edebildiği için, risk dalgalanmalarını temel düzeyde en aza indirmek için endeks madeni paralarımızda izo-çeşitlendirme yapısının gerçekleşmesine izin verir. Risk Parity Protocol, risklerle nasıl etkileşimde bulunduğumuzu yeniden düşünür ve yeniden yapılandırır ve finansal olarak tasarlanmış en popüler stratejilerden daha iyi performans gösterir.

Date Information: 07 June 2021 — 09 June 2021
IEO Start Date
IEO End Date
Finance Information
Ticker
IEO Price
Token Standard
Token supply
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Formation Fi (FORM)

Formation Fi (FORM)

Add a News