Edufex

Edufex (EDX)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Edufex, blockchain tabanlı bir E-öğrenme çevrimiçi platformudur. Kariyer gelişiminiz ve fırsatlarınız için tüm konuları, konuları, video eğitimlerini, değerlendirmeleri, eğitimcilerin çevrimiçi yardımını, sertifika ve üniversite derecesini sunar. Edufex LMS’yi ve Geleneksel eğitim sistemini frenler; bu nedenle, blockchain tabanlı Öğrenme Yönetim Sistemini tasarladı. E-öğrenmenin güvenli bir temelini iletir ve müşterilere güvenilir, nitel, coğrafi ve dilsel engelsiz bir

Edufex, blockchain tabanlı bir E-öğrenme çevrimiçi platformudur. Kariyer gelişiminiz ve fırsatlarınız için tüm konuları, konuları, video eğitimlerini, değerlendirmeleri, eğitimcilerin çevrimiçi yardımını, sertifika ve üniversite derecesini sunar.
Edufex LMS’yi ve Geleneksel eğitim sistemini frenler; bu nedenle, blockchain tabanlı Öğrenme Yönetim Sistemini tasarladı. E-öğrenmenin güvenli bir temelini iletir ve müşterilere güvenilir, nitel, coğrafi ve dilsel engelsiz bir e-öğrenme başlangıç ​​noktası sağlamak için tüm sınırlamaları ortadan kaldırır. Öğrencilere hizmetlerini tamamladıktan sonra eğitimcilere belirteç dağıtma kavramı, Edufex’i sektör içinde farklı bir şekilde vurgulamaktadır.
Edufex, PC ekranlarında dünya çapında bilgileri tek bir tıklama ile teşvik ederek zamandan, çabalardan, seyahat masraflarından ve yabancı yaşam masraflarından tasarruf sağlar. Evrensel olarak kabul edilmiş sertifikalara, derecelere ve eğitimcilerin aranan kurslar için erişilebilirliğine erişim, Edufex blok zinciri tabanlı öğrenme yönetim sistemindeki e-öğrenme uzantısını iyileştirir. Öğrenciler ve eğitmenler platformumuzda eşdeğer özgürlüklere sahiptir. Eğitimciler kursları tamamladıktan sonra Jeton kazanabilir.

Date Information: 15 March 2021 — 15 April 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Edufex (EDX)

Edufex (EDX)

Add a News