Edufex

Edufex (EDX)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Edufex, blockchain tabanlı bir E-öğrenme çevrimiçi platformudur. Kariyer gelişiminiz ve fırsatlarınız için tüm konuları, konuları, video eğitimlerini, değerlendirmeleri, eğitimcilerin çevrimiçi yardımını, sertifika ve üniversite derecesini sunar. Edufex LMS’yi ve Geleneksel eğitim sistemini frenler; bu nedenle, blockchain tabanlı Öğrenme Yönetim Sistemini tasarladı. E-öğrenmenin güvenli bir temelini iletir ve müşterilere güvenilir, nitel, coğrafi ve dilsel engelsiz bir

Edufex, blockchain tabanlı bir E-öğrenme çevrimiçi platformudur. Kariyer gelişiminiz ve fırsatlarınız için tüm konuları, konuları, video eğitimlerini, değerlendirmeleri, eğitimcilerin çevrimiçi yardımını, sertifika ve üniversite derecesini sunar.
Edufex LMS’yi ve Geleneksel eğitim sistemini frenler; bu nedenle, blockchain tabanlı Öğrenme Yönetim Sistemini tasarladı. E-öğrenmenin güvenli bir temelini iletir ve müşterilere güvenilir, nitel, coğrafi ve dilsel engelsiz bir e-öğrenme başlangıç ​​noktası sağlamak için tüm sınırlamaları ortadan kaldırır. Öğrencilere hizmetlerini tamamladıktan sonra eğitimcilere belirteç dağıtma kavramı, Edufex’i sektör içinde farklı bir şekilde vurgulamaktadır.
Edufex, PC ekranlarında dünya çapında bilgileri tek bir tıklama ile teşvik ederek zamandan, çabalardan, seyahat masraflarından ve yabancı yaşam masraflarından tasarruf sağlar. Evrensel olarak kabul edilmiş sertifikalara, derecelere ve eğitimcilerin aranan kurslar için erişilebilirliğine erişim, Edufex blok zinciri tabanlı öğrenme yönetim sistemindeki e-öğrenme uzantısını iyileştirir. Öğrenciler ve eğitmenler platformumuzda eşdeğer özgürlüklere sahiptir. Eğitimciler kursları tamamladıktan sonra Jeton kazanabilir.

Tarih Bilgileri: 15 Mart 2021 — 15 Nisan 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Edufex (EDX)

Edufex (EDX)

Haber ve Yorum Ekle