Kragx

Kragx

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Kragx, borçlanma, kripto para varlıklarını ödünç verme, geri dönüşler için stake etme, kripto para birimi değişimi, varlıklar, merkezi olmayan uygulama ve otomatik bir piyasa yapıcı için hızlı, akıllı, erişilebilir, karlı finansal hizmetler sağlamaya adanmış çok benzersiz bir platformdur. Kragx kullanıcıları, Kragx jetonları elde etmek için getirilerini optimize edebilecek, para kazanabilecek ve ayrıca ödeme aracı olarak

Kragx, borçlanma, kripto para varlıklarını ödünç verme, geri dönüşler için stake etme, kripto para birimi değişimi, varlıklar, merkezi olmayan uygulama ve otomatik bir piyasa yapıcı için hızlı, akıllı, erişilebilir, karlı finansal hizmetler sağlamaya adanmış çok benzersiz bir platformdur. Kragx kullanıcıları, Kragx jetonları elde etmek için getirilerini optimize edebilecek, para kazanabilecek ve ayrıca ödeme aracı olarak jeton kullanabilecek.

Kragx, Kragx platformunda çeşitli kripto varlıkları sunacak. Akıllı sözleşmelerimiz kullanılarak yapılan yatırımlarda ödemeler otomatik olarak yapılacaktır.

Date Information: 05 February 2021 — 08 June 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Sold on pre sale
Available for token sale
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Kragx

Kragx

Add a News