PraemCapital

Praem Capital (PRM)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Praem’in Yatırım Ekosistemi ilk kez hem yatırımları hem de güvenliği sağlayabiliyor. Praem, akıllı teknoloji yaklaşımı ile size ihtiyacınız olan araçları sağlayarak ticaret yapmanızı sağlar ve aynı zamanda yatırım sermayenizin güvenliğini sağlar. Modern teknoloji, geleneksel ticaretin formatlarını hızla değiştiriyor, ilgili tüm süreçleri otomatikleştiriyor, ancak piyasada şu anda mevcut olan araçların hiçbiri yeni ortaya çıkan risklere karşı

Praem’in Yatırım Ekosistemi ilk kez hem yatırımları hem de güvenliği sağlayabiliyor. Praem, akıllı teknoloji yaklaşımı ile size ihtiyacınız olan araçları sağlayarak ticaret yapmanızı sağlar ve aynı zamanda yatırım sermayenizin güvenliğini sağlar.
Modern teknoloji, geleneksel ticaretin formatlarını hızla değiştiriyor, ilgili tüm süreçleri otomatikleştiriyor, ancak piyasada şu anda mevcut olan araçların hiçbiri yeni ortaya çıkan risklere karşı korunmuyor. Analistlerden, mucitlerden ve geliştiricilerden oluşan ekibimizi, mekanizması sermayemizi tam kontrolümüz altında tutmamızı sağlayan bir yatırım ekosistemi olan Praem’i yaratmaya yönlendiren, mevcut mevcut ticaret araçlarıyla ilgili tam bu sorundu.
Sürdürülebilirlik formülümüz, kâr elde etmeye yönelik teknolojik çözümler, benzersiz bir ekonomik büyüme modeli ve yatırım sigortası için fırsatlar açan bir ortaklıktan oluşur.
Praem Capital İsviçre’de kayıtlıdır. İşimizi açıkça FINMA’nın gözetiminde yürütüyoruz.

AI BANKACILIK BORSASI & LAUNCHPAD YATIRIMI

Date Information: 24 November 2020 — 24 May 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Sold on pre sale
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Praem Capital (PRM)

Praem Capital (PRM)

Add a News