It carries a GREAT RISK as Social Media Accounts / Website are not active.

LamboDefiNetwork

Lambo Defi Network (LAMBO)

   

Website: DEACTIVE / Social Media: DEACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Lambo finans ağı, ekosistemin üç yerel para birimi olan LAMBOSWAP token, LAMBOLEND token ve USDL olarak anılan eko sistemin mayınlanabilir bir tokenini kullanarak kapsamlı bir merkezi olmayan finansal hizmet sağlamayı amaçlamaktadır. Lambo Finance temel ürünleri ve yayın programı aşağıdaki gibidir: LamboSwap Exchange: AMM tabanlı Merkezi Olmayan Exchange LamboSwap Çiftlikleri: Likidite teşviki için kullanılan likidite madenciliği platformu Kapsamlı zincir içi yönetişim, merkezi olmayan kontrol ve geliştirme. Lambo Token Staking: Zaman süresine bağlı olarak daha fazla lambo ödülü almak için lambo tokenlerini stake edin. Lambo Lend: bileşik ve Aave gibi borç verme ve alma DeFi çözümü Lambo sentetik varlıklar: Synthetix, sabit madeni para ve sentetik varlıklar ile mintr dapp gibi

Lambo Defi Network Hakkında
Lambo finans ağının misyonu, DeFi içindeki geniş potansiyeli açmak ve her DeFi kullanıcısı için değeri en üst düzeye çıkarmaktır. Kullanıcıların ve diğer merkezi olmayan protokollerin havuz stratejisi ödünç verme ve ödünç alma (likidite havuzları), varlık takası (bir jetondan diğerine) ve sentetik varlıklar gerçekleştirmesine olanak tanıyan merkezi olmayan bir finansal ağ oluşturmayı hedefliyoruz. Teknolojimiz, endüstrideki ana özellikleri ve daha önce izole edilmiş dijital varlıkları birleştirmemizi sağlayarak, herhangi bir işlemin kolaylıkla gerçekleştirilebilmesi için zincir işlevselliğini en üst düzeye çıkarır. Daha fazla varlığa hizmet veriyor ve yatırımcıların daha fazla kripto para satın almasına, satmasına, ödünç vermesine ve ticaretini yapmasına ve arzu ettikleri varlıklarda pozisyon boyutlarını artırmasına izin veriyoruz.

Vizyon
Bir bireyin ihtiyaçlarını karşılayan hızlı, kolay ve uygun fiyatlı merkezi olmayan finansal ürün ve hizmetlerin zamanında, sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde sunulduğu bir ekosistem öngörüyoruz. Bunun dışında, tüm DeFi ürünlerinin ve en yakın gelecekte kullanım durumlarının öncüsü olacak ve benimsemeyi teşvik edecek, talebi ve değeri artıracak daha fazla kullanım senaryosu ile kolayca erişilebilir tokenler olacak bir platform tasarlıyoruz.

Mevcut AMM borsa platformlarının para birimi üzerinde değer desteği olarak kullanılamayan madencilik satış baskısı var, bu da büyük fiyat dalgalanmalarına ve para sahiplerinin karlarını stabilize edememelerine neden olan utançlarına neden oluyor. Bu sorunları hafifletmeye ve DeFi ekosistemini bir sonraki seviyeye taşımaya yardımcı olacak bir proje öngörüyoruz.

Lambo Finans Ağı, bağlı bir sistem oluşturmak için en iyi özelliklerini birleştirerek DeFi’nin çalışma şeklini yeniden tanımlıyor. Lambo Finance Network protokolünün uygulanması, finansal ürünlerin alım satımına ve diğer DeFi kullanım durumlarına önemli ve kalıcı değişiklikler getirecektir. Lambo Finans Ağı, mevcut DeFi kullanıcılarının karşılaştığı çok sayıda sorunu kalıcı olarak ele almak ve düşük ücret karşılığında güvenli, hızlı, yüksek düzeyde güvenli ve erişilebilir bir çözümü kolaylaştırmak üzere ayarlanmıştır. Hepsi bu kadar değil, platformdaki hizmetlere erişimin verileceği yerel bir para birimimiz de var.

Date Information: 26 March 2021 — 06 April 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Lambo Defi Network (LAMBO)

Lambo Defi Network (LAMBO)

Add a News