RisingCoin

Rising Coin

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Rising Coin, stoktan akışa ve ters üretim maliyeti modeline dayalı benzersiz bir oyun teorisi sunarak hem geleneksel boğa hem de ayı piyasalarında Bitcoin ve geleneksel yatırım araçlarından ilişki kurmak için tasarlanmıştır.

 

Bitcoin, tüm sektörün bir endeksi olarak hareket ettiği noktaya kadar kripto para birimi endüstrisine hakimdir. Sonuç olarak, Bitcoin’in boğa ve ayı piyasaları tüm kripto para birimleri tarafından deneyimlenir.

Bitcoin’in yarılanma olayları, 4 yıllık döngülerde boğa ve ayı piyasaları yaratır. Yarılanma, bir süre sonra kontrolden çıkan ve bir baloncuğa dönüşen bir boğa piyasasını tetikler. Sonunda balon patlar ve ayı piyasası başlar. Bu senaryo 4 yılda bir her yarılanmayla tekrarlandı.

Bitcoin’in kendi 4 yıllık döngüleri varken, her zaman geleneksel bir boğa piyasasında olmuştur. 2008’deki yüksek faizli mortgage krizinden bu yana, merkez bankaları para basıyor ve borsaları besliyor. Kriz zamanlarında Bitcoin, hisse senedi piyasalarıyla yüksek oranda ilişkilendirilir. Hisse senedi piyasalarında kısa vadeli bir düşüş olduğunda, Bitcoin ve tüm kripto para birimi endüstrisi de fiyatta bir düşüş yaşar. Merkez bankaları para basımını durdurursa, tüm kripto endüstrisi geleneksel piyasalarla birlikte uzun vadeli bir ayı piyasasına girebilir. Bu, ademi merkeziyetçilik yolunda oldukça feci bir gerileme olabilir.

Cryptocurrency endüstrisi, Bitcoin ile tamamen ilgisiz değer önerileri olan birkaç projeye sahiptir. Ancak bu projelerin madeni para fiyatları, Bitcoin’in fiyatı ile oldukça ilişkilidir. Ademi merkeziyetçiliğin değerini doğru bir şekilde sunmak için, kripto endüstrisini Bitcoin ile mümkün olduğunca birbiriyle ilişkilendirmemiz gerekiyor.

Rising Coin, oyun teorisine, pazar yapıcılığa ve otomatik pazarlamaya yenilikçi bir yaklaşıma sahip devrim niteliğinde bir kripto para birimidir ve fiyatı üzerinde sürekli bir yukarı yönlü baskı oluşturmak için tasarlanmıştır. Rising Coin oyun teorisinin iki ana bölümü vardır. Birincisi, piyasada güçlü bir el görevi gören ve fiyatı sürekli olarak yükselten The Whale adlı akıllı bir sözleşmedir. İkinci bölüm, madeni para satışlarından elde edilen fonları pazarlama faaliyetlerine dönüştüren The Marketeer adlı bir başka akıllı sözleşmedir. Tüm işlemler açık bir şekilde işlenir. Topluluk katılımı teşvik edilir ancak gerekli değildir. Rising Coin’in benzersiz özelliklerinden biri, neredeyse tüm gelirin pazarlama faaliyetlerine dönüştürülecek olmasıdır.

Date Information: 18 July 2020 — 01 July 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Sold on pre sale
Available for token sale
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Rising Coin

Rising Coin

Add a News