Değerlendirme

2.67 / 5

Web Sitesi Whitepaper
RisingCoin

Rising Coin

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Rising Coin, stoktan akışa ve ters üretim maliyeti modeline dayalı benzersiz bir oyun teorisi sunarak hem geleneksel boğa hem de ayı piyasalarında Bitcoin ve geleneksel yatırım araçlarından ilişki kurmak için tasarlanmıştır.

 

Bitcoin, tüm sektörün bir endeksi olarak hareket ettiği noktaya kadar kripto para birimi endüstrisine hakimdir. Sonuç olarak, Bitcoin’in boğa ve ayı piyasaları tüm kripto para birimleri tarafından deneyimlenir.

Bitcoin’in yarılanma olayları, 4 yıllık döngülerde boğa ve ayı piyasaları yaratır. Yarılanma, bir süre sonra kontrolden çıkan ve bir baloncuğa dönüşen bir boğa piyasasını tetikler. Sonunda balon patlar ve ayı piyasası başlar. Bu senaryo 4 yılda bir her yarılanmayla tekrarlandı.

Bitcoin’in kendi 4 yıllık döngüleri varken, her zaman geleneksel bir boğa piyasasında olmuştur. 2008’deki yüksek faizli mortgage krizinden bu yana, merkez bankaları para basıyor ve borsaları besliyor. Kriz zamanlarında Bitcoin, hisse senedi piyasalarıyla yüksek oranda ilişkilendirilir. Hisse senedi piyasalarında kısa vadeli bir düşüş olduğunda, Bitcoin ve tüm kripto para birimi endüstrisi de fiyatta bir düşüş yaşar. Merkez bankaları para basımını durdurursa, tüm kripto endüstrisi geleneksel piyasalarla birlikte uzun vadeli bir ayı piyasasına girebilir. Bu, ademi merkeziyetçilik yolunda oldukça feci bir gerileme olabilir.

Cryptocurrency endüstrisi, Bitcoin ile tamamen ilgisiz değer önerileri olan birkaç projeye sahiptir. Ancak bu projelerin madeni para fiyatları, Bitcoin’in fiyatı ile oldukça ilişkilidir. Ademi merkeziyetçiliğin değerini doğru bir şekilde sunmak için, kripto endüstrisini Bitcoin ile mümkün olduğunca birbiriyle ilişkilendirmemiz gerekiyor.

Rising Coin, oyun teorisine, pazar yapıcılığa ve otomatik pazarlamaya yenilikçi bir yaklaşıma sahip devrim niteliğinde bir kripto para birimidir ve fiyatı üzerinde sürekli bir yukarı yönlü baskı oluşturmak için tasarlanmıştır. Rising Coin oyun teorisinin iki ana bölümü vardır. Birincisi, piyasada güçlü bir el görevi gören ve fiyatı sürekli olarak yükselten The Whale adlı akıllı bir sözleşmedir. İkinci bölüm, madeni para satışlarından elde edilen fonları pazarlama faaliyetlerine dönüştüren The Marketeer adlı bir başka akıllı sözleşmedir. Tüm işlemler açık bir şekilde işlenir. Topluluk katılımı teşvik edilir ancak gerekli değildir. Rising Coin’in benzersiz özelliklerinden biri, neredeyse tüm gelirin pazarlama faaliyetlerine dönüştürülecek olmasıdır.

Tarih Bilgileri: 18 Temmuz 2020 — 01 Temmuz 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış öncesi satılır
Satış İçin Ayrılan Miktar
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Rising Coin

Rising Coin

Haber ve Yorum Ekle