Evaluation

3.67 / 5

Website Whitepaper
Shaktiio-logo

Shaktiio (SKTO)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 8 June 2022

ICO Kitle Fonlaması & Borç Verme

Shaktiio, kripto para piyasasında keskin bir düşüş ve teminat miktarının kredi platformu tarafından belirlenen seviyenin altına veya kredi miktarının altına düşmesi durumunda borçluların teminatlarını tutmalarına yardımcı olacak bir tasfiye karşıtı Protokol sunuyor. Shaktiio hakkında Tasfiyeyi önleme protokolümüz nasıl çalışır? Bir kredi alırken, birçok CeFi kredi platformu, kredi yükümlülüklerinin yerine getirilmesi için teminat olarak kripto para

Shaktiio, kripto para piyasasında keskin bir düşüş ve teminat miktarının kredi platformu tarafından belirlenen seviyenin altına veya kredi miktarının altına düşmesi durumunda borçluların teminatlarını tutmalarına yardımcı olacak bir tasfiye karşıtı Protokol sunuyor.

Shaktiio hakkında

Tasfiyeyi önleme protokolümüz nasıl çalışır?

Bir kredi alırken, birçok CeFi kredi platformu, kredi yükümlülüklerinin yerine getirilmesi için teminat olarak kripto para birimini kullanır. Bununla birlikte, kripto para birimleri son derece değişkendir. Fiyatları gün içinde önemli ölçüde değişebilir, uzun süreler için söz etmeye gerek bile yok. Aynı zamanda, krediler genellikle çok daha uzun süreler için verilmektedir. Bu nedenle teminat tutarı ana kredi tutarının çok üzerindedir. Bu, kripto para fiyatlarında bir düşüş olması durumunda, teminat miktarının kredi yükümlülüklerini yerine getirmek için yeterli olmasını sağlar. Ancak kredilerin uzun vadeli olması nedeniyle teminat miktarı her zaman yeterli olmamaktadır. Kripto para birimi, teminat miktarı yeterli olmayacak kadar düşerse, borçluya teminat miktarını artırma hakkı verilir ki bu her zaman mümkün değildir. Borçlu teminat miktarını artırmazsa, teminat zorla tasfiye edilir. Böylece, borçlu teminatını kaybeder.

Özellikler

Shaktiio’nun Başlıca Özellikleri

Shaktiio, krediler için teminat görevi gören kripto para birimlerinin, kripto para piyasasının düşmesinin bir sonucu olarak teminat miktarının belirlenen limitlerin altına düşmesi durumunda satılmayacağını ve zorla tasfiye edilmeyeceğini garanti eden kullanışlı bir Tasfiye Karşıtı protokol sunar.

Çoğu durumda, piyasada keskin bir düşüşün ardından, piyasada bir düzeltme ve ardından toparlanma olur. Ancak sert düşüşler sırasında kredilerle sağlanan teminat tutarlarının nakde çevrilmesi piyasayı daha da tahrik etmektedir. Anti-tasfiye protokolünün kullanılması, teminat miktarı tasfiye edilmeyeceğinden bu tür önemli piyasa düşüşlerini önleyecektir ve bu nedenle kripto para birimlerinin toplu satışına ve piyasada panik havası yaratılmasına izin verilmeyecektir.

Tasfiye önleme protokolü, kripto para piyasasının dengelenmesine katkıda bulunur. Borç verme piyasasının gelişmesi ve kaldıraç kullanımıyla alım satım ürünlerinin yaygınlaşması, büyük miktarda teminatın bloke edilmesine yol açmaktadır. Keskin bir piyasa düşüşü durumunda, spekülatif eylemler, toplu satışlar ve piyasa paniği durumlarında toplu tasfiyeleri önlemek için bir mekanizma oluşturulup getirilmediği sürece, toplu tasfiyeler artacak ve piyasayı daha da etkileyecektir.

Tasfiye karşıtı protokol, piyasayı istikrarlı ve dolayısıyla daha öngörülebilir kılar ve piyasa entrikalarına, manipülasyonlarına ve balina spekülasyonlarına maruz kalmaz.

Shaktiio için Anti-tasfiye protokolünü kullanmanın karlılığını ve bu ürüne olan ihtiyacı hesaplamamızı sağlayan dikkatli hesaplamalar yaptık.

Anti-tasfiye protokolünün yaygın olarak geliştirilmesi ve kullanılmasının kripto para piyasasını daha istikrarlı ve öngörülebilir hale getireceğine inanıyoruz.

Shaktiio ekosisteminin büyümesini, ürünlerinin daha da geliştirilmesini ve dağıtımını desteklemek ve Shaktiio kullanıcılarına ek gelir sağlamak, ayrıca projenin büyümesi ve hizmetlerinin dünya çapında yaygınlaştırılması ve Shaktiio’nun aktif geniş ölçeklendirilmesi için SKTO belirteci verilen ürün ve hizmetler.

Shaktiio, ekosisteme daha fazla kullanıcı çekmek için teşvik programları kullanarak SKTO token sahiplerine ödüller sağlar. Belirteç sahiplerimizi sistemdeki faaliyetleri ve SKTO’ya sahip oldukları için ödüllendirmek için özel olarak bir ödül sistemi geliştirdik.

Ödül sistemi, dünya çapında Shaktiio hizmetlerini tanıtmak ve ekosistem kullanıcılarına ek gelir sağlamak için kullanılıyor. Bir ödül sistemine sahip olmak, Shaktiio ekosisteminin daha da hızlı büyümesini sağlayacaktır.

Kripto para birimi endüstrisi, yeniliği en iyi teknolojilerle birleştirir. Bu, en son gelişmelerin ve yenilikçi teknolojilerin mevcut olduğu bir alandır. Bununla birlikte, teknolojinin hızlı gelişimi ve yeniliği, piyasada çok miktarda sahtekarlık ve manipülasyon olduğu gerçeğine yol açmaktadır. Spekülasyon için kaldıracın yaygın kullanımı nedeniyle, büyük miktarlarda varlık bloke edilir ve borç verme platformları için teminat görevi görür. Piyasada keskin bir düşüş olması durumunda, bloke edilmiş varlıkların toplu tasfiyeleri ve sonuç olarak fiyatları düşürmeye devam eden toplu satışlar meydana gelir. Aynı zamanda, sadece kaldıraç kullanan spekülatörler değil, aynı zamanda kripto para birimleri ile güvence altına alınan kişisel ihtiyaçları için kredi alan borç alanlar da toplu tasfiyelerden muzdariptir.

Shaktiio, piyasada keskin bir düşüş olması durumunda kredi teminat tutarının zorla tasfiye edilmesinden ve kişilerin teminatlarını kaybetmesinden korkmadan, kullanıcıların çeşitli sorunları çözmelerine ve kişisel ihtiyaçları için kredi almalarına olanak tanır. Shaktiio, ikamet ettikleri yer, vatandaşlık, sosyal ve yasal statüleri, zenginlikleri ve eğitimleri ne olursa olsun dünyanın her yerinden insanları bir araya getiriyor.

Yalnızca milyarlarca dolarlık kripto para birimi endüstrisinin bir parçası olmak için değil, aynı zamanda da önemli bir yer almak. Yararlı bir ürünün yaratılmasının yanı sıra – piyasada keskin bir düşüş olması durumunda borçluların paralarını kaybetmemelerini sağlayan Tasfiye Önleme protokolü ile birlikte, Shaktiio ekosistemi, cezbetmeyi amaçlayan çeşitli teşvik programlarını kullanarak büyük ve çeşitli kazanç fırsatları sunar.

Date Information: 01 March 2022 — 30 April 2022
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
ICO Price
Platform
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
Bounty

Jeton Dağıtımı

  • %56 ICO SATIŞI
  • %10 Kurucular
  • %10 Ortaklar
  • %15 Tavsiye
  • %9 Yasal Dayanak
Road Map
Q1-2022

Teknik İnceleme Yayınlayın

ICO Lansmanı

Q2-2022

ICO Kutlaması Sonrası

Ekip Oluşturma Genişletme

Yasal Lisanslama

Q3-2022

Web Sitesi API'sı

Alıştırma Kampanyası

İşletme Canlı Yayına Geçin

Q4-2022

Ek Değişim Listesi

İş Genişletme

Tasarım DEFI

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Shaktiio (SKTO)

Shaktiio (SKTO)

Add a News