DogaCoin_logo

DogaCoin

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Hayırseverlik & Bağışlar

DOGACOIN NEDİR? Dogacoin, ‘birkaç pençede güç’ sorununu mükemmel bir şekilde çözen ERC20 tabanlı bir kripto para birimidir. Tamamen merkezi olmayan dağıtım ile tüm para birimi sahiplerini aynı platformda toplayacak. Köpek topluluğuna (tüm bu paraların adını kullanıyor) ve tüylülere yardım etmenin yanı sıra sunduğumuz eşitlik budur. Dogacoin, yaygın merkezileşme ihtiyacını sorgulayarak, herkese yeni yollar açacak bir

DOGACOIN NEDİR?

Dogacoin, ‘birkaç pençede güç’ sorununu mükemmel bir şekilde çözen ERC20 tabanlı bir kripto para birimidir. Tamamen merkezi olmayan dağıtım ile tüm para birimi sahiplerini aynı platformda toplayacak.
Köpek topluluğuna (tüm bu paraların adını kullanıyor) ve tüylülere yardım etmenin yanı sıra sunduğumuz eşitlik budur.
Dogacoin, yaygın merkezileşme ihtiyacını sorgulayarak, herkese yeni yollar açacak bir topluluk oluşturmayı planlıyor.

YATIRIMCILARIN İLGİLERİNİ KORUMAK

Yatırım korumasını azami ölçüde garanti etmek istediğimiz yatırımcıları önemsiyoruz. Madeni para fiyatı yalnızca madeni para sahipleri tarafından tamamen kontrol edileceğinden, hiçbir varlık fiyatları manipüle edemez.
Diğer bir avantaj, sınırlı sayıda jeton bulunmasıdır, bu nedenle hiçbir gizli zula herhangi bir olumsuz dalgalanmaya neden olmaz. Kurucu ortaklar bile kendilerine herhangi bir para saklamadıkları için burada adalet hakkında çok şey söylüyor.

DOGA BİR AMAÇ PARASIDIR!

Madeni paranın hizmet edeceği tüm blockchain teknolojisi ve amaçlarının yanı sıra, bu projeyi bir amaç için başlattık. Madeni para, bir değişim yöntemi olarak köpek barınaklarında, evcil hayvan dükkanlarında, veteriner hastanelerinde, evlat edinme merkezlerinde ana akım kabul edilebilir para birimi olma vizyonuna sahiptir. Çabalarımızdan maksimum fayda sağlayabilmek için ortak vakıflarımızı fonlarla desteklemek.
Dogacoin topluluğu oluşturmanın amacı, her köpek için güvenli bir yer sağlamak için dünya çapında bir ağ oluşturmaktır.

Date Information: 24 May 2021 — 09 July 2021
PreICO Start Date
PreICO End Date
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
PreICO Price
ICO Price
Token Standard
Hard cap
Token supply
Min / Max personal cap
Country
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

DogaCoin

DogaCoin

Add a News