TEN

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

TEN, Token Zenginleştirme Ağı, Binance Smart Chain tarafından desteklenen yeni nesil merkezi olmayan finans. TEN, birinci nesil Defi projeleri tarafından pazara getirilen yeniliklerden yararlanır ve ölçeklenebilir ve sürdürülebilir ademi merkeziyet için yeni teknolojileri entegre eder. TEN, mevcut en likit Binance Akıllı Zincir Likidite Havuzları ile stake etmeyi basitleştirir ve farklı havuzların günlük likidite ihtiyaçlarına uyum

TEN, Token Zenginleştirme Ağı, Binance Smart Chain tarafından desteklenen yeni nesil merkezi olmayan finans. TEN, birinci nesil Defi projeleri tarafından pazara getirilen yeniliklerden yararlanır ve ölçeklenebilir ve sürdürülebilir ademi merkeziyet için yeni teknolojileri entegre eder. TEN, mevcut en likit Binance Akıllı Zincir Likidite Havuzları ile stake etmeyi basitleştirir ve farklı havuzların günlük likidite ihtiyaçlarına uyum sağlarken piyasada sağlam bir getiri kazanma ortamı sağlar. TEN, basitleştirilmiş, merkezi olmayan bir finanstır!

Genel olarak Defi alanı bazen birçok kişi için, özellikle de Kripto para birimleri için değil, Defi’de yeni olanlarımız için hantal ve kafa karıştırıcı olabilir. TEN, TEN ekosistemi içinde en basit ve en güvenli şekilde en yüksek APY’yi kazanmak için varlıklarınızı stake ederken sorunsuz ve akıcı bir süreç oluşturarak bu süreci basitleştirmeyi amaçlamaktadır.

TEN’in genel olarak defi alanına uyum sağlamasına ve gelişmesine izin veren $ TENFI ekosisteminin uzun ömürlü olmasını sağlayacak gerçekten sürdürülebilir, ancak faydalı bir model oluşturmak için TEN başlatıldı. Yüksek getiri fırsatlarına izin veren ve $ TENFI ekosisteminin gelişmeye ve uyum sağlamaya devam etmesini sağlayan $ TENFI, merkezi olmayan finansmanda öncü olmayı hedefliyor.

Date Information: 10 May 2021 — 17 May 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Available for token sale
Token issue
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

TEN

TEN

Add a News