TEN

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

TEN, Token Zenginleştirme Ağı, Binance Smart Chain tarafından desteklenen yeni nesil merkezi olmayan finans. TEN, birinci nesil Defi projeleri tarafından pazara getirilen yeniliklerden yararlanır ve ölçeklenebilir ve sürdürülebilir ademi merkeziyet için yeni teknolojileri entegre eder. TEN, mevcut en likit Binance Akıllı Zincir Likidite Havuzları ile stake etmeyi basitleştirir ve farklı havuzların günlük likidite ihtiyaçlarına uyum

TEN, Token Zenginleştirme Ağı, Binance Smart Chain tarafından desteklenen yeni nesil merkezi olmayan finans. TEN, birinci nesil Defi projeleri tarafından pazara getirilen yeniliklerden yararlanır ve ölçeklenebilir ve sürdürülebilir ademi merkeziyet için yeni teknolojileri entegre eder. TEN, mevcut en likit Binance Akıllı Zincir Likidite Havuzları ile stake etmeyi basitleştirir ve farklı havuzların günlük likidite ihtiyaçlarına uyum sağlarken piyasada sağlam bir getiri kazanma ortamı sağlar. TEN, basitleştirilmiş, merkezi olmayan bir finanstır!

Genel olarak Defi alanı bazen birçok kişi için, özellikle de Kripto para birimleri için değil, Defi’de yeni olanlarımız için hantal ve kafa karıştırıcı olabilir. TEN, TEN ekosistemi içinde en basit ve en güvenli şekilde en yüksek APY’yi kazanmak için varlıklarınızı stake ederken sorunsuz ve akıcı bir süreç oluşturarak bu süreci basitleştirmeyi amaçlamaktadır.

TEN’in genel olarak defi alanına uyum sağlamasına ve gelişmesine izin veren $ TENFI ekosisteminin uzun ömürlü olmasını sağlayacak gerçekten sürdürülebilir, ancak faydalı bir model oluşturmak için TEN başlatıldı. Yüksek getiri fırsatlarına izin veren ve $ TENFI ekosisteminin gelişmeye ve uyum sağlamaya devam etmesini sağlayan $ TENFI, merkezi olmayan finansmanda öncü olmayı hedefliyor.

Tarih Bilgileri: 10 Mayıs 2021 — 17 Mayıs 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Token sorunu
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

TEN

TEN

Haber ve Yorum Ekle