WaCo

Waste digital coin (WACO)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

WaCo (Waste digital coin) çözümü, tüketiciyi WaCo APP ile atık zinciri sistemine entegre etmeyi amaçlamaktadır. WaCo ile tüketiciler, atıkları bertaraf ederken avantajlardan yararlanır. Buradaki fikir, atıklarını başarılı bir şekilde bertaraf ettikten sonra kullanıcıları kripto para belirteçleri ile ödüllendirmektir. Buna karşılık, müşteri kalıpları, atık birikimi ve işlenmesi ve geri dönüşüm endüstrisini beslemek için atılmış ürünlerin mevcudiyeti

WaCo (Waste digital coin) çözümü, tüketiciyi WaCo APP ile atık zinciri sistemine entegre etmeyi amaçlamaktadır. WaCo ile tüketiciler, atıkları bertaraf ederken avantajlardan yararlanır. Buradaki fikir, atıklarını başarılı bir şekilde bertaraf ettikten sonra kullanıcıları kripto para belirteçleri ile ödüllendirmektir. Buna karşılık, müşteri kalıpları, atık birikimi ve işlenmesi ve geri dönüşüm endüstrisini beslemek için atılmış ürünlerin mevcudiyeti gibi önemli veriler tüketicilerden elde edilecek. Tüketicilerden elde edilen bilgiler geri dönüşüm endüstrisi, tüketim malları üreticileri ve atık toplama politikalarından sorumlu devlet kurumları gibi paydaşlar tarafından kullanılabilir.

Bonuses: 15% Bonus : PROB / 10% Bonus : BTC, ETH, USDT, XRP

Date Information: 16 March 2021 — 22 March 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Waste digital coin (WACO)

Waste digital coin (WACO)

Add a News