IGO Launchpad’i Seedify

Temmuz 2021’den beri yayında olan IGO Launchpad, Seedify’ın amiral gemisi ürünüdür ve 50’den fazla başarılı lansman ile blok zinciri oyun alanında ilk çıkış platformu olarak kendisini sağlam bir şekilde kurmuştur.

Seedify Launchpad, oyuncuları ve oyun meraklılarını, İlk Oyun Teklifleri (IGO’lar) aracılığıyla yüksek kaliteli, özenle seçilmiş oyun ve metaverse projeleriyle buluşturuyor. IGO’lar projelerin fon toplamasına ve temel bir destekçi topluluğu kazanmasına izin verirken, katılımcılar halka açık borsalarda listelenmeden önce yeni oyun jetonları satın alma fırsatına sahip olurlar.

Seedify Launchpad’de barındırılan her proje, $SFUND token sahiplerine yalnızca yüksek kaliteli oyun projelerinin sunulmasını sağlamak için titiz bir incelemeden geçer.

Önde gelen projelere erişin

Bir launchpad ve inkübasyon merkezi olarak, holder’larımızın yatırım yapması için her zaman en iyi gelecek oyunları, NFT’leri ve metaverse projelerini arıyoruz..

Projelerin durum tespiti

Projenin yatırım yapmaya değer olup olmadığını kontrol etmek, proje ekibiyle tanışmak ve IGO’dan önce teknik incelemesini derinlemesine analiz etmek için çok çalışıyoruz.

Token’ları ve NFT’leri erken satın alın

Projelerin token’larını ve NFT’lerini listelenme öncesi satın alarak listelenme fiyatından alım yaparak herkesten önce avantaj elde edin.

Pasif gelir için stake ya da farm yapın

Holder’lar, SFUND’u hem stake ederek ve hem de farm yaparak çifte ödül kazanabilir ayrıca Seed Staking özelliği ile inkübasyon projelerimizden ücretsiz token alabilirler.

Finans Bilgileri
Borsa Simgesi :
Dolaşım Arzı :
Toplam Arz :
Danışmanlar (5 kişi)
Advisior
Advisior
Advisior
Advisior
Advisior
Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Seedify.fund (SFUND)

Seedify.fund (SFUND)

Haber ve Yorum Ekle