0XZX

0XZX

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

0xzx.com, yeni haber içeriğini sürekli olarak motive eden merkezi olmayan ekonomiye dayalı içerik tabanlı bir teşvik platformudur. Blockchain ve büyük veri teknolojisine dayalı kapsamlı bir içerik platformudur. Ana işlevler iki yönü içerir: Biri içeriğin dağıtımı ve edinimi, diğeri işe göre dağıtım ve okuyucuların ve yaratıcıların jeton “kaynak madeni” yayınlaması gerekir. Yetkili aynı zamanda “üretkenliği artırmak,

0xzx.com, yeni haber içeriğini sürekli olarak motive eden merkezi olmayan ekonomiye dayalı içerik tabanlı bir teşvik platformudur.
Blockchain ve büyük veri teknolojisine dayalı kapsamlı bir içerik platformudur. Ana işlevler iki yönü içerir: Biri içeriğin dağıtımı ve edinimi, diğeri işe göre dağıtım ve okuyucuların ve yaratıcıların jeton “kaynak madeni” yayınlaması gerekir. Yetkili aynı zamanda “üretkenliği artırmak, İnternet üretimi arasındaki ilişkiyi değiştirmek ve değerin yeniden dağıtımını gerçekleştirmek” kavramını öne sürdü.

Tarih Bilgileri: 15 Mart 2021 — 01 Haziran 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış öncesi satılır
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

0XZX

0XZX

Haber ve Yorum Ekle