Değerlendirme

2.33 / 5

Web Sitesi Whitepaper
Demodyfi

Demodyfi

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Demodyfi, finansal istikrar, likidite ve erişilebilirliği ana akıma getirme vizyonuna sahip merkezi olmayan bir finans platformudur. Polkadot sayesinde Demodyfi protokolü, Polkadot ekosisteminden ve diğer blok zincirlerinden borsaya token ekleme fırsatı ile mevcut Ethereum DEX’lerin sınırlarının ötesine geçme yeteneğine sahiptir. Sonuç olarak, DeFi ürün serisini tek durak zincirler arası para piyasasına genişleten yeni nesil bir DEX

Demodyfi, finansal istikrar, likidite ve erişilebilirliği ana akıma getirme vizyonuna sahip merkezi olmayan bir finans platformudur.
Polkadot sayesinde Demodyfi protokolü, Polkadot ekosisteminden ve diğer blok zincirlerinden borsaya token ekleme fırsatı ile mevcut Ethereum DEX’lerin sınırlarının ötesine geçme yeteneğine sahiptir. Sonuç olarak, DeFi ürün serisini tek durak zincirler arası para piyasasına genişleten yeni nesil bir DEX oluşturabiliyoruz.

Tarih Bilgileri: 01 Nisan 2021 — 30 Eylül 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış öncesi satılır
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Demodyfi

Demodyfi

Haber ve Yorum Ekle