0XZX

0XZX

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

0xzx.com, yeni haber içeriğini sürekli olarak motive eden merkezi olmayan ekonomiye dayalı içerik tabanlı bir teşvik platformudur. Blockchain ve büyük veri teknolojisine dayalı kapsamlı bir içerik platformudur. Ana işlevler iki yönü içerir: Biri içeriğin dağıtımı ve edinimi, diğeri işe göre dağıtım ve okuyucuların ve yaratıcıların jeton “kaynak madeni” yayınlaması gerekir. Yetkili aynı zamanda “üretkenliği artırmak,

0xzx.com, yeni haber içeriğini sürekli olarak motive eden merkezi olmayan ekonomiye dayalı içerik tabanlı bir teşvik platformudur.
Blockchain ve büyük veri teknolojisine dayalı kapsamlı bir içerik platformudur. Ana işlevler iki yönü içerir: Biri içeriğin dağıtımı ve edinimi, diğeri işe göre dağıtım ve okuyucuların ve yaratıcıların jeton “kaynak madeni” yayınlaması gerekir. Yetkili aynı zamanda “üretkenliği artırmak, İnternet üretimi arasındaki ilişkiyi değiştirmek ve değerin yeniden dağıtımını gerçekleştirmek” kavramını öne sürdü.

Date Information: 15 March 2021 — 01 June 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Sold on pre sale
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

0XZX

0XZX

Add a News