CannaBCoin

Cannabcoin

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Mevcut yasal kenevir ödemelerinde sorunlar var ve CannaBCoin (CBDC) bu sorunların çözümü. CannaBCoin, yasal kenevir endüstrisi için merkezi olmayan bir ödeme ağı sağlayacaktır. CannaBCoin, CannaBCoin Alliance’ı oluşturan Avrupa’daki büyük şirketlerle çoktan anlaşmalar yaptı. CannaBCoin Alliance, piyasadaki mevcut paradoksu çözmek için yasa koyucularla birlikte çalışır. CannaBCoin, tedarik zinciri yönetimi ve bir güven ve itibar katmanı uygulayarak

Mevcut yasal kenevir ödemelerinde sorunlar var ve CannaBCoin (CBDC) bu sorunların çözümü. CannaBCoin, yasal kenevir endüstrisi için merkezi olmayan bir ödeme ağı sağlayacaktır. CannaBCoin, CannaBCoin Alliance’ı oluşturan Avrupa’daki büyük şirketlerle çoktan anlaşmalar yaptı. CannaBCoin Alliance, piyasadaki mevcut paradoksu çözmek için yasa koyucularla birlikte çalışır. CannaBCoin, tedarik zinciri yönetimi ve bir güven ve itibar katmanı uygulayarak yasa koyuculara sağlıklı ve şeffaf bir pazar yaratmada yardımcı olur.

Date Information: 07 April 2021 — 07 July 2021
IEO Start Date
IEO End Date
Finance Information
Ticker
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Cannabcoin

Cannabcoin

Add a News