Evaluation

2.33 / 5

Website Whitepaper
Demodyfi

Demodyfi

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Demodyfi, finansal istikrar, likidite ve erişilebilirliği ana akıma getirme vizyonuna sahip merkezi olmayan bir finans platformudur. Polkadot sayesinde Demodyfi protokolü, Polkadot ekosisteminden ve diğer blok zincirlerinden borsaya token ekleme fırsatı ile mevcut Ethereum DEX’lerin sınırlarının ötesine geçme yeteneğine sahiptir. Sonuç olarak, DeFi ürün serisini tek durak zincirler arası para piyasasına genişleten yeni nesil bir DEX

Demodyfi, finansal istikrar, likidite ve erişilebilirliği ana akıma getirme vizyonuna sahip merkezi olmayan bir finans platformudur.
Polkadot sayesinde Demodyfi protokolü, Polkadot ekosisteminden ve diğer blok zincirlerinden borsaya token ekleme fırsatı ile mevcut Ethereum DEX’lerin sınırlarının ötesine geçme yeteneğine sahiptir. Sonuç olarak, DeFi ürün serisini tek durak zincirler arası para piyasasına genişleten yeni nesil bir DEX oluşturabiliyoruz.

Date Information: 01 April 2021 — 30 September 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Sold on pre sale
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Demodyfi

Demodyfi

Add a News