WellBe_Coin

WellBe Coin (WELB)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Fitness dünyasına adanmış yeni kripto para birimine yatırım yapın! Hız, güvenlik, istikrar, büyüme … Geleceğin bu küresel para birimi, bazıları mevcut kripto para birimleri tarafından kullanılan Blockchain teknolojisinin ideal bir kombinasyonu olarak sunuluyor. Neden WELLBE COIN’e yatırım yapmalı? Çünkü dünya çapında 230 milyondan fazla kulüp üyesiyle, bu, onu hızlı bir şekilde büyümesi için kesin bir

Fitness dünyasına adanmış yeni kripto para birimine yatırım yapın! Hız, güvenlik, istikrar, büyüme … Geleceğin bu küresel para birimi, bazıları mevcut kripto para birimleri tarafından kullanılan Blockchain teknolojisinin ideal bir kombinasyonu olarak sunuluyor. Neden WELLBE COIN’e yatırım yapmalı? Çünkü dünya çapında 230 milyondan fazla kulüp üyesiyle, bu, onu hızlı bir şekilde büyümesi için kesin bir para birimi haline getiriyor! Dünya çapında fitness endüstrisi, kilit pazarlarda sürekli büyüme yoluyla tüketicilerin daha sağlıklı yaşamlar sürmelerine yardımcı olmaya devam ediyor. Wellbe Coin, bu Endüstrinin kripto para birimi ve Fitness için bir Devrimdir. Kripto para birimlerinin ortaya çıkmasıyla, Blockchain teknolojisi … Community Fitness’ta yeni bir çağdayız. Treasure sayesinde, paranızı yılda en az% 15 büyüme vaat eden güvenli bir bahse yatırın. Fitness kulübünüzde aboneliklerinizi WELB ile ödeyin ve kendinize dikkat ederek kendinizi zenginleştirin! Oyuncuların herkesin iyiliğine ve sağlığına gönülden sahip olduğu birleşik ve sağlıklı bir endüstrinin yaratılmasında yer alın.

Pre-sale Time:09 Apr 2021 – 25 Apr 2021

Date Information: 26 April 2021 — 09 July 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Available for token sale
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

WellBe Coin (WELB)

WellBe Coin (WELB)

Add a News