XpressApp

Xpress App

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Xpress Mobile App, tümü veriye dayalı analitikle desteklenen bir mobil mesajlaşma botu, web tabanlı portal ve bulut tabanlı bir değişimden oluşan yeni nesil bir dijital platformdur. Xpress Mobil Uygulaması, finansal varlıkların fiat ve kripto para birimlerinde depolanması, takası ve yönetimi, kimlik doğrulama, derecelendirme sisteminin yanı sıra kredi ve sadakat programlarına katılma yeteneği için ödeme sistemi

Xpress Mobile App, tümü veriye dayalı analitikle desteklenen bir mobil mesajlaşma botu, web tabanlı portal ve bulut tabanlı bir değişimden oluşan yeni nesil bir dijital platformdur. Xpress Mobil Uygulaması, finansal varlıkların fiat ve kripto para birimlerinde depolanması, takası ve yönetimi, kimlik doğrulama, derecelendirme sisteminin yanı sıra kredi ve sadakat programlarına katılma yeteneği için ödeme sistemi sağlar. Platform, müşterilerin istediği hizmetin sağlayıcısını hızlı bir şekilde bulmasına ve tedarikçiler için ek müşteri almasına olanak tanır. Verileriniz güvenli koruma altındadır, uygulama kendi protokolümüzü kullanır. Tüm trafik, SHA (Secure Hash Algorithm) hash fonksiyonları kullanılarak Diffie-Hellman algoritmaları ve AES Advanced Encryption Standard ile şifrelenir. Yazışma, RSA-2048 algoritması ile şifrelenmiştir.

Date Information: 01 April 2021 — 18 June 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Xpress App

Xpress App

Add a News